ŻŁOBEK
I PRZEDSZKOLE
ANGLOJĘZYCZNE

Mały Poliglota

INTENSYWNA NAUKA JĘZYKA
ANGIELSKIEGO W FORMIE ZABAWY

2-3 GODZINY DZIENNIE

NOWY

OBIEKT MONITOROWANY
Zdjęcia z plaży / Lipiec 2018
Na plaży, na plaży fajnie jest! Letnie miesiące są wspaniaą okazją do korzystania w pełni z uroków naszego miasta i jego nadmorskiego położenia. Grupa „Wiewiórek” wykorzystuje każdą wolną chwilę, aby pobawić się w cieplutkim pisaku. Powstało wiele zamków, syren i stworów morskich. Niech żyje lato i słoneczna pogoda!

Ostatnie zajęcia z ceramiki / Czerwiec 2018
Czerwiec, to koniec roku szkolnego. Kończą się też wszystkie zajęcia dodatkowe takie jak np. zajęcia ceramiczne. Tym razem lepiliśmy coś cp kojarzy się z wakacjami. Pożegnalny koncert dali nam też muzycy z Filharmonii Koszalińskiej. Wesołe piosenki będą towarzyszyć nam przez całe wakacje.

Wycieczka / Czerwiec 2018
21.06.2018 grupa sześciolatków wyruszyła na wspaniałą wycieczkę do Wioski Hobbitów. Niesamowite stwory, ukryte w leśnych gęstwinach, krasnoludy i inne postacie z krainy hobbitów sprawiły, że długo będziemy pamiętać ostatnią, wspólną wycieczkę.

Dzień dziecka / Czerwiec 2018
6 czerwca grupy: Wiewioreczki oraz Pszczółki wybrały sie na ciekawą wycieczkę, a mianowicie przejażdżkę ciuchcią po mieście. Tym ciekawym pojazdem dzieci zwiedziły kołobrzeski port rybacki, zawitały pod latarnię morską oraz na kołobrzeską starówkę. Dzieciaczki były tym wyjazdem zachwycone, przejażdżka takim pojazdem to dla nich bardzo wyjątkowe wydarzenie, zwłaszcza, że na końcu tej wycieczki czekała na dzieci super atrakcja. Czekający na dzieci rodzice zaprosili swoje pociechy na smaczne lody. W ten oto sposób rodzice, nauczyciele oraz dzieci świętowali Dzień Dziecka. Wkoncu radość dzieci i ich uśmiech jest dla nas najważniejszy.

Dzień Konwalii / Maj 2018
17 maja 2018 r. odwiedziliśmy Przedszkole Rodzinne Mądrowskich, gdzie świętowaliśmy Dzień Konwalii. W sali odkrywania świata mieliśmy do dyspozycji wiele ciekawych urządzeń. Najchętniej korzystaliśmy z zabaw na dywanie interaktywnym i stoliku multimedialnym. Zabawy była wspaniała!

Konstruowanie gier planszowych / Maj 2018
Przedszkole Morska Kraina, jak co roku, było organizatorem konkursu matematycznego Konstruowanie Gier Planszowych. Udtział w tym konkursie to wielka przyjemność. Dzieci losowały temat gry, a następnie z wielkim zapałem wycinały, rysowały, naklejały, pisały ..... żeby na końcu mogły się pochwalić wspaniałym dziełem. Wszystkie gry były piękne i wszyscy uczestnicy byli wybranymi.

Dzień Europy / Maj 2018
W środę (9 maja) obchodziliśmy u nas w przedszkolu Dzień Europejski. W oddziale przy ul. Starynowskiej zebrały się wszystkie grupy przedszkolne, czyli: Squirrels, Ladybirds, Bees oraz Little Squirrels. Każda z grup zaśpiewała piosenkę w języku angielskim, tym samym biorąc udział w programie "I can sing the song". Następnie dzieci bawiły się po niemiecku oraz francusku. Po zabawie muzycznej dzieci zostały nagrodzone słodkościami. Zwieńczeniem dnia była wspólna zabawa w przedszkolnym ogrodzie.

Dzień ziemi / Maj 2018
Obchody z okazji Dnia Ziemi to bardzo ważne wydarzenie dla każdego przedszkolaka. W tym dniu dzieci przypominają sobie dlaczego i w jaki sposób należy dbać o naszą piękna planetę Ziemie . Wszystkie dzieci z przedszkola wspólnie obchodziły ten ważny dla naszej Ziemi dzień. Były pogadanki na temat jak należy dbać i szanować Ziemie , co należy robić, a czego unikać. Nie zabrakło rownież piosenek o tematyce ekologicznej . Na koniec oczywiście powtórka z segregowania śmieci w ogrodzie oraz obchód wokół przedszkola, aby i mieszkańcy przypomnieli sobie o tym, jak należy o nasza kochana Ziemie dbać !

Koncert / Kwiecień 2018
27 kwietnia 2018 r. grupa sześciolatków „Wiewiórki” zwiedzała niecodzienną wystawę w Bibliotece Mijeskiej. Wystawa poświęcona była książkom napisanym przez znakomitego bajkopisarza Hansa Chrystiana Andersena. Wszystkie dzieci znają jego piękne baśnie, a nam dane było zobaczyć fantastycznie wykonane do nich ilustracje. Po wystawie Pani Marta pokazała nam zakamarki biblioteki. Tajemniczy świat archiwum pełen był zapachu starych książek i czasopism. To była bardzo interesująca wyprawa.

Wystawa w bibliotece / Kwiecień 2018
27 kwietnia 2018 r. grupa sześciolatków „Wiewiórki” zwiedzała niecodzienną wystawę w Bibliotece Mijeskiej. Wystawa poświęcona była książkom napisanym przez znakomitego bajkopisarza Hansa Chrystiana Andersena. Wszystkie dzieci znają jego piękne baśnie, a nam dane było zobaczyć fantastycznie wykonane do nich ilustracje. Po wystawie Pani Marta pokazała nam zakamarki biblioteki. Tajemniczy świat archiwum pełen był zapachu starych książek i czasopism. To była bardzo interesująca wyprawa.

Ceramika / Marzec 2018
Zajęcia ceramiczne w marcu poświęcone były świętom wielkanocnym. Dzieci wykonały piękne, wielkanocne kury. Niektóre z nich niosły w koszyczkach ceramiczne jajka.

Koncert / Marzec 2018
Marcowy koncert umuzykalniający w całości poświęcony był porom roku. Piosenki wiosenne, letnie, zimowe i jesienne porwały nas swoim rytmem. Wszyscy śpiewali i tańczyli!

Muzeum / Marzec 2018
W Muzeum Oręża Polskiego rozdano nagrody i dyplomy za udział w konkursie „Zabytki wokół nas”. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili w czasie wspólnej zabawy.

Wielkanoc - Warsztaty / Marzec 2018
Jak co roku z zaangażowaniem przygotowywaliśmy się do świąt wielkanocnych. Były wyścigi z jajem, przedstawienie dla rodziców, zabawy w języku angielskim i warsztaty plastyczne. Wszyscy dobrze się bawiliśmy. W czwartek przed świętami odwiedziliśmy też naszych najmłodszych kolegów i składaliśmy życzenia wszystkim pracownikom przedszkola.

Wiosenne zasiewy / Marzec 2018
Wiosna przyszła do naszego przedszkola. Zasialiśmy już rzeżuchę, owies wielkanocny i zasadziliśmy cebulki krokusów. Będziemy obserwować wzrost naszych roślinek i czekać na ciepłe, wiosenne dni.

Wizyta w PM nr 1 / Marzec 2018
We wtorek 20 marca odwiedziliśmy dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Kołobrzegu. Podzieliliśmy się z nimi naszą wiedzą o Irlandii. Wspólnie odtańczyliśmy irlandzki taniec, zbieraliśmy kończynki i przechodziliśmy przez tęczę.

Tydzień z prehistorią / Marzec 2018
Od 12 do 16 marca rozmawialiśmy na zajęciach o prehistorii. O wielkich, nieżyjących już gadach – dinozaurach, opowiadał nam nasz ekspert grupowy - Jonasz. Następnie był czas na szukanie owadów w bursztynie i odkrywanie pokąadów węgla i jaskiń solnych. Wiele się dowiedzieliśmy – to był super tydzień!

Biblioteka / Marzec 2018
„Czy ktoś widział zajączka?” to tytuł książki, którą czytała dzieciom w bibliotece dziecięcej Pani Marta. Dzieci dowiedziały się z niej jak szybko niepełna informacja przerodzić się może w wielką plotkę. Słuchaliśmy z wielkim zainteresowaniem, a kolejną atrakcją było wykonanie pracy plastycznej – kolorowego zajączka.

Dzień kobiet / Marzec 2018
Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech żyją nam zdrowe ..... To piosenka, którą znają chyba wszystkie dzieci. Nasz sześciolatki nie tylko śpiewały dla wszystkich Pań i Dziewczynek, ale też tańczyły i wręczały pięnie wykonane laurki. Wspólna zabawy z najmłodszymi bardzo się wszystkim podobała!

Dzień dinozaura / Marzec 2018
W dn. 02.03.2018 obchodziliśmy Dzień Dinozaura. O Dinozaurach opowiadał nam Jonasz - nasz starszy kolega z zerówki, który posiada ogromną wiedzę na temat wymarłych gadów. Dziękujemy Jonek za super prezentację i odwiedziny.

Dzień dinozaura / Luty 2018
Nasz grupowy ekspert w dziedzinie dinozaurów Jonasz dzielił się swoją ogromną wiedzą z najmłodszymi kolegami. W grupie żłobkowej, wśród Krokodylków pojawiło się bardzo dużo dinozaurów, które na szczęście nie straszyły, a były powodem wspaniałej zabawy.

Koncert / Luty 2018
Kolejny koncert i kolejna porcja dobrej muzycznej zabawy. Tym razem gotowaliśmy zupę z melodii, harmonii i rytmu, bo tylko wtedy powstaje muzyka. Przy okazji rozprawiliśmy się z czarownicą, która wszystko zamieniała w nudę. Dzięki muzyce nuda nie miała u nas żadnych szans!

Urodzinki Nadii / Luty 2018
W środę (28.02) świętowaliśmy trzecie urodziny Nadii. Wszystkie dzieci zaśpiewały solenizantce gromkie "Sto lat" oraz "Happy Birthday", a następnie ze smakiem zjadły cukierki przyniesione przez Nadię. Jeszcze raz Nadia wszystkiego najlepszego!

Zdrowe zęby / Luty 2018
„Aby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć” – taką piosenkę zaśpiewaliśmy dla Pani Agnieszki z kołobrzeskiego Sanapidu, która przyszła do nas, aby opowiedzieć nam o zasadach dbania o zęby. Pokazała nam jak prawidłowo szczotkować zęby, co jeść i pić, aby jak najdłużej cieszyć się pięknym uśmiechem 

Zabawy na śniegu / Luty 2018
W końcu przyszła do nas prawdziwa zima, więc korzystamy z każdej okazji, aby spędzić jak najwięcej czasu na długo wyczekiwanym śniegu. Wspólne zabawy w chowanego, bitwa na śnieżki, śniegowe aniołki to nasze ulubione zabawy.

Bal karnawałowy / Luty 2018
W tym roku nasza karnawałowa zabawa była okazją do spotkania z dziećmi z grupy Biedronki. Wszystkie dzieci były pięknie przebrane i w doskonałych nastrojach. Rytmiczna muzyka, ciekawe zabawy dały nam wiele powodów do radości. Dodatkową atrakcją były pyszne pączki, których nie mogło zabraknąć w Tłusty Czwartek. Bardzo długo będziemy wspominać ten dzień.

Koncert umuzykalniający / Styczeń 2018
Kolejny koncert umuzykalniający w naszym przedszkolu i kolejne wspaniałe muzyczne przeżycia dla dzieci. Instrumenty perkusyjne i śmieszne opowiadania muzyków sprawiły, że dzieci z zainteresowaniem słuchały muzyki na żywo.

Bal postaci z bajek / Styczeń 2018
W piątek 12.01 dzieci z grupy „Wiewiórki” wspaniale bawiły się na balu postaci z bajek. Pięknie przebrane brały udział w turnieju rycerskim, wybierały soczewicę z miseczki pełnej ryżu, układały własną bajkę, tańczyły w rytm melodii z wielkiego zamku. Były też z wizytą w grupie Kangurków, gdzie pięknie zaśpiewały piosenkę o Czerwonym Kapturku.

Mikołajki / Grudzień 2017
Jak co roku 6 grudnia do grzecznych dzieci przyjeżdża Mikołaj. My także mogliśmy ugościć kochanego Staruszka. Wspólna zabawa była fantastyczna, a prezenty otrzymane od Mikołaja cieszyły dzieci bardzo. Dziękujemy Mikołaju, przyjedź do nas znowu!

Spacer, karuzele / Grudzień 2017
Atmosfera świąteczna na dobre zagościła w naszym mieście.W piątek 8.12 podczas spaceru odkryliśmy na placu ratuszowym świąteczne niespodzianki przygotowane dla dzieci przez naszego Prezydenta Miasta. Oczywiście skorzystaliśmy z zabywy na karuzeli i przejażdżki kolejką. Nad bezpieczną zabawą czuwały wielkie elfy.

Szkoła muzyczna / Grudzień 2017
W poniedziałkowe przedpołudnie 4.12, dzieci z grupy Wiewiórki wybrały się do Szkoły Muzycznej. W czasie wizyty dzieci miały okazję zapoznać się z instrumentami muzycznymi, na jakich można uczyć się grać w naszej kołobrzeskiej szkole, zaśpiewały piosenki przy akompaniamencie fortepianu, miały krótkie zajęcia z rytmiki. Fajne było to spotkaniem.

Spotkanie z rybakiem / Grudzień 2017
Dzięki uprzejmości Pana Bartłomieja Gościniaka, dzieci z grupy Wiewiórki i grupy Biedronki miały okazję w bardzo przyjemny i przystępny sposób dowiedzieć się wiele o bogactwach naszego Bałtyku. Były pokazy eksponatów, legendy bałtyckie i małe niespodzianki. Serdecznie dziękujemy !

Choinka / Grudzień 2017
Grudzień to też czas ubierania choinki. Najpierw trzeba było przygotować ozdoby. Długi łańcuch przygotowany przez sześciolatków, wspaniałe bombki papierowa ozdabiają naszą przedszkolną choinkę. Aż miło popatrzeć na „zieloną pannę” tak pięknie ubraną!

Spotkanie z dziećmi w zerówce / Listopad 2017
Dnia 28 listopada 2017 roku grupa „Biedronki” miała niebywałą okazję spotkać się ze swoimi starszymi koleżankami i kolegami z zerówki pani Joli, przy ulicy Wojska Polskiego. Powodem spotkania, była wizyta jednego z rodziców „Wiewiórek”, który opowiadał o pracy rybaka, sposobach połowu i rodzajach ryb. Ta lekcja miała przybliżyć dzieciom, jakie ważne znaczenie ma dla naszego zdrowia jedzenie ryb i jak wysoko ryby znajdują się w piramidzie żywienia. Dzieci miały, także okazję spędzić ze sobą trochę czasu bawiąc się i rozmawiając.

Tydzień urządzeń / Listopad 2017
Tydzień, w którym omawialiśmy urządzenia elektryczne zakończyliśmy zrobieniem pysznego, zdrowego soku. Wykorzystaliśmy świeże jabłka, marchewkę i kilka pomarańczy. Było pyszne! Oprócz soku, w tym tygodniu cieszyliśmy się także możliwością zabawy z tabletami i telefonami przyniesionymi z domów. Dowiedzieliśmy się jak prawidłowo włączać i wyłączać sprzęt oraz poznaliśmy zasady rozsądnego korzystania z urządzeń elektronicznych.

Rytmika / Listopad 2017
Bardzo lubimy spotkania z Panią Magdą i jej skrzypcami. W tym miesiącu bawiliśmy się dźwiękami wysokimi i niskimi, szybkimi i wolnymi, cichymi i głośnymi. Pani Magda ma dla nas zawsze ciekawą opowieść muzyczną, która wpada nam w ucho.

Koncert umuzykalniający / Listopad 2017
Listopadowy koncert umuzykalniający przeplatany był opowieścią znaną wszystkim dzieciom „Jaś i Małgosia”. Dzieci na nowo odkrywały morał zawarty w bajce i poznawały brzmienie instrumentów takich jak: flet poprzeczny, obój i akordeon. Wesoło opowiedziana historia, jak to w bajkach bywa, zakończyła się szczęśliwie, a dzieci długo zapamiętają co to miech, z czego zrobiony jest obój i dlaczego flet nazywa się poprzeczny.

Szkółka leśna / Listopad 2017
W piątek (10 listopada) odbyła się wycieczka do nadleśnictwa w Gościnie. Na wycieczkę pojechały starsze grupy przedszkolne, czyli: Pszczółki, Biedronki oraz Wiewiórki. Na miejsce dotarliśmy autokarem, gdzie przywitał nas Pan Eugeniusz. Pan Eugeniusz oprowadził nas po lesie pokazując nam ogrodzone przed dzikami mrowisko oraz różne rodzaje roślin jak paproć czy jagody. Dzieci chętnie przeszły w miejsce, w którym są karmione zwierzęta leśne - paśnik. Dzieci rozsypały w tym miejscu żywność zebraną wcześniej w przedszkolu dla zwierząt leśnych (kasztany, żołędzie, orzechy, kukurydzę, ziemniaki oraz buraki). Następnie wszyscy przeszliśmy do chatki, gdzie dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały prelekcji na temat zwierząt leśnych. Na koniec wycieczki wszyscy dostali wspaniałe kolorowanki od Pana Eugeniusza.

Koncert umuzykalniający / Listopad 2017
16 listopada 2017 roku w naszym przedszkolu odbył się koncert umuzykalniający zatytułowany „Jaś i Małgosia”. Była to muzyczna opowieść o przygodach Jasia i jego siostry Małgosi, którzy wpadli w ręce czarownicy, z powodu wielkiego apetytu na słodycze. Jednakże, udało im się uwolnić z klatki i tanecznym krokiem wrócić do domu. Przedszkolaczki, były zachwycone, niektóre nieco przestraszone, w trakcie śledzenia przygód rodzeństwa. Szczęśliwe zakończenie zachęciło wszystkie dzieci do wspólnego śpiewu i zabawy z Jasiem i Małgosią.

Halloween / Październik 2017
Jak co roku, pod koniec października, w przedszkolu pojawiają się straszne i strazące dekoracje –wtedy wszytskie dzieci już wiedzą – będzie bal Halloween. W tym roku, grupa 6-latków nie tylko tańczyła, czarowała i straszyła, ale dzieci wykonały też Straszne Stworki Warzywne. Zabawy, jak zawsze było mało, a efekty przerosły nasze oczekiwania!

Koncert umuzykalniający / Październik 2017
Październikowy koncert umuzykalniający przybliżył nam skrzypce i altówkę. Wplecione w historię Pszczółki i Biedronki muzyka i mądre słowa Pana Świerszcza – „Razem lepiej niż osobno” - dzieci zapamiętają na długo.

Literki / Październik 2017
E – myślałby kto, że łatwo napisać taką literkę. Grupa dzieci 6-letnich włożyła bardzo dużo pracy, aby zwykłe E wyglądało niezwykle. Bardzo dobrze im się to udało!

Biblioteka / Październik 2017
Nasza pierwsza, w tym roku szkolnym, wizyta w bibliotece jak zawsze sprawiła nam wiele radości. Wspaniałe Panie bibliotekarki znają sposoby na ciekawe spotkania z książką. Nie ma tam miejsca na nudę!

Dzień uśmiechu / Październik 2017
W piątek, 6 października obchodziliśmy światowy Dzień Uśmiechu. Oprócz wesołych zabaw sześcuolatki wykonały wspaniałe prace plastyczne pod hasłem „Wesołe cudaki” Stemle z gruszki i jabłka zyskały nowe, śmieszne oblicza.

Wizyta na komisarjacie Policji / Październik 2017
W piątek 13.10 byliśmy z wizytą na komisariacjie policji. Pan policjant zapoznał nas z samochodami, motorami, którymi dysponuje policja. Następnie w sali konferecyjnej odpowiadaliśmy na pytania związane z bezpieczeństwem na ulicy, włażciwym zachowaniem podczas spotkania z obcymi osobami. Odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania, a na koniec mogliśmy przymierzyć czapkę, kamizelkę, założyć kajdanki i pooglądać policyjną pałkę. Po tej wizycie wielu z nas chce zostać policjantem.

Sałatka owocowa / Październik 2017
Dzisiaj, 11 października, robiliśmy sałatkę owocową. Jesień dostarcza nam wielu smakowitych owoców, które wystarczy umyć, pokroić, wymieszać i już wspaniała przekąska jest gotowa. Bardzo nam smakowała samodzielnie przyrządzona sałatka!

Eko park / Październik 2017
Dzień nauczyiela / Październik 2017
Przedszkole jest drugim domem , a nauczyciel bardzo ważną osobą dla dzieci. Nauczyciel to nie tylko zawód. Nauczyciel jest przyjacielem, powiernikiem i opiekunem. Świadomy nauczyciel będzie traktował każde dziecko wyjątkowo, zgodnie z jego potrzebami. Nauczyciel jest zarówno muzykiem, poetą, cyrkowcem, aktorem, plastykiem,polonistą,anglistą, psychologiem, dydaktykiem jak i matematykiem. Nauczyciel z powołaniem musi też być trochę dzieckiem, by zrozumieć tych najmłodszych oaz, co najważniejsze,musi KOCHAĆ DZIECI! 13 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela i był to szczególny dzień dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników Przedszkola Anglojęzycznego Mały Poliglota. Wszystkie grupy śpiewając oraz recytując przepiękne wierszyki podziękowały nauczycielom oraz pracownikom przedszkola za ich pracę. Nauczyciele byli zachwyceni występem. Po części artystycznej nauczycielom zostały wręczone róże oraz laurki.

Dzień przedszkolaka / Wrzesień 2017
W tym roku Dzień Przedszkolaka spędziliśmy w innej scenerii. Zamiast w sali przedszkolnej świętowaliśmy na plaży. Zabawa była fantastyczna, pogoda dopisała, a na koniec były pyszne lody. Jak dobrze być przedszkolakiem!

Jesienne prace / Wrzesień 2017
Jesień to bardzo kolorowa pora roku. Można się o tym przekonać na spacerze w parku i w lesie jak i na zajęciach w grupie 6-latków. Dzieci „zmalowały” cudowne, jesienne drzewa przy pomocy patyczków kosmetycznych. Z zebranych w parku darów jesieni wykonały jesienne cudaki. Jak tu nie lubić jesieni?!

Odwiedzinki / Wrzesień 2017
Dzieci z grupy Wiewiórek odwiedziły nasze Maluszki. Starszaki przygotowały piękny występ muzyczny dla umilenia pierwszych dni dzieci w Żłobku. Wszyscy świetnie się bawili a nasi najmłodsi milusińscy najgłośniej bili brawo. Dziękujemy :)

Wycieczka do parku / Wrzesień 2017
W środę – 13.09 mimo pochmurnego nieba wybraliśmy się do pobliskiego parku. Byliśmy umówieni na spotkanie z drzewami. Wycieczka do parku była bardzo kształcąca. Pan Antoni opowiadał wiele ciekawostek na temat drzew. To było pierwsze spotkanie z całego cyklu "spotkania z przyrodą"

Koncert umuzykalniający / Wrzesień 2017
W czwartek 14 września 2017 roku odbył się w naszym przedszkolu, czyli w „Małym Poliglocie” pierwszy w tym roku szkolnym koncert umuzykalniający, pt. „Muzyka kontynentów”. Jak w poprzednim roku szkolnym, koncerty są organizowane przez muzyków z agencji ARTOS, działającej pod patronatem Filharmonii Koszalińskiej. Tym razem odwiedzili nas artyści grający na trąbce, puzonie i instrumentach perkusyjnych. Cały koncert był jedną wielką podróżą po muzyce świata. Nasz przygoda rozpoczęła się od „Ody do radości”, pięknie zagranej na puzonie. Następnie odwiedziliśmy m.in. Rosję, Włochy, Francję, Afrykę i Chiny. Muzycy prezentowali instrumenty oraz charakterystyczne melodie z danego kraju, lub kontynentu. Do prawie każdego utworu zapraszani byli ochotnicy z widowni, aby tańczyć, np. „Kazaczoka”, „Cancana” itp. Reszta widowni również mogła wstać i się poruszać. Wszystkim przedszkolakom małym i dużym koncert bardzo się podobał, muzycy dostali zasłużone, bardzo szczere brawa, a my nie możemy się już doczekać kolejnego koncertu.