ŻŁOBEK
I PRZEDSZKOLE
ANGLOJĘZYCZNE

Mały Poliglota

INTENSYWNA NAUKA JĘZYKA
ANGIELSKIEGO W FORMIE ZABAWY

2-3 GODZINY DZIENNIE

NOWY

OBIEKT MONITOROWANY
Dzień mamy i taty w grupie Pszczółek / Maj 2014
Zabawy maluszków w naszym ogrodzie / Maj 2014
Urodzinki Mariczki - już mam 2 latka / Maj 2014
Spotkanie z ratownikiem medycznym / Maj 2014
Dnia 09 maja przedszkole odwiedził ratownik medyczny. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca ratownika. Brały udział w pokazie sprzętu medycznego . Na koniec przedszkolaki zwiedzały ambulans. Serdeczne podziękowania od załogi „Małego Poligloty” dla rodziców Jagódki za udzielenie fachowej wiedzy oraz zaangażowanie.

Urodzinki Wojtusia / Marzec 2014
Dzień Babci i Dziadka / Styczeń 2014
Dnia 21 stycznia 2014 roku w naszym żłobku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście obejrzeli przygotowane dla nich występy wykonane przez wnuczęta. Dzieci powitały gości inscenizacją ruchową do piosenki pt. „Krasnoludki”. Na twarzach gości widać było wzruszenie. Dzieci wspólnie z Dziadkami wykonały prace plastyczne za pomocą farb i bibuły, śmiechu i radości nie zabrakło podczas zabawy. Po zakończeniu uroczystości, nasi goście podziękowali brawami dzieciom za trud włożony w przygotowanie pierwszej takiej zabawy. Po występach Dziadkowie zostali zaproszeni na skromny poczęstunek.

Wizyta Mikołaja w grupie Pszczółek / Grudzień 2013
Dnia 5 grudnia w Naszym Żłobku odbyły się Mikołajki. Ciocie odczytały dzieciom list od Świętego Mikołaja, w którym złożył świąteczne życzenia. Razem z Naszymi dziećmi w zabawie mikołajkowej udział wzięli rodzice Naszych pociech. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły wspólnie z rodzicami co pozwalało zintegrować wszystkich w grupie.

Po wspólnej zabawie odwiedził Nas Mikołaj który wręczył wszystkim prezenty. Upominki sprawiły naszym maluchom wiele radości oraz czas który spędzili wspólnie z rodzicami.

Na koniec słodki poczęstunek który umilił zakończenie dnia.Mój Żłobek "Little Bees" / Październik 2013
Spotkania adaptacyjne / Sierpień 2013
Urodzinki Jeremiego i Jordanka / Wrzesień 2013