ŻŁOBEK
I PRZEDSZKOLE
ANGLOJĘZYCZNE

Mały Poliglota

INTENSYWNA NAUKA JĘZYKA
ANGIELSKIEGO W FORMIE ZABAWY

2-3 GODZINY DZIENNIE

NOWY

OBIEKT MONITOROWANY
Wycieczka / Wrzesień 2019
Korzystając z przepięknej pogody poznajemy okolice. Podczas zwidzania spotykamy i poznajemy przyrodę. Znaleźliśmy również skwerek z dinozaurami... uwielbiamy takie wyprawy

Urodzinki Ksawcia / Wrzesień 2019
W naszej grupie świętowaliśmy kolejne urodziny. Swoje 4 urodziny obchodził Ksawcio. Był krąg życzeń, słodki poczęstunek , a na koniec zabawa przy ulubionych dziecięcych hitach z balonami. Ksawciu jeszcze raz wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń.

Powitanie - Starynkowska / Wrzesień 2019
Stało się. Jako starszaki przenieśliśmy się do naszego drugiego oddziału na Starynowską. Nasi nowi koledzy przygotowali dla nas powitanie. Mieliśmy okazje się poznać i wspólnie pobawić. Dziękujemy za miłe przyjęcie.

Plac zabaw / Wrzesień 2019
I tydzień w nowej placówce minął mam głownie na poznawaniu nowego przedszkola, kolegów i... placu zabaw. Nasz nowy plac zabaw robi furorę. Żuczki są zachwycone.

Ostatni dzień wakacji / Wrzesień 2019
W ostatnim tygodniu wakacji, dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do parku nadmorskiego. Spacerowaliśmy, karmiliśmy kaczki oraz pobawiliśmy się na miejskim placu zabaw. Wycieczka była bardzo uda:) Przedszkolaki tym miłym akcentem zakończyły wakacje i gotowi na nowe wyzwania rozpoczęły kolejny rok szkolny.