ŻŁOBEK
I PRZEDSZKOLE
ANGLOJĘZYCZNE

Mały Poliglota

INTENSYWNA NAUKA JĘZYKA
ANGIELSKIEGO W FORMIE ZABAWY

2-3 GODZINY DZIENNIE

NOWY

OBIEKT MONITOROWANY
Zajęcia z angielskiego / Lipiec 2015
Gimnastyka poranna / Czerwiec 2015
Każda Mała Pszczółka wie, że sport to zdrowie i doskonała zabawa :) We wtorek po śniadanku najmłodzsze przedszkolaczki udały się do ogrodu, aby wziąć udział w porannej gimnastyce. Aktywności fizycznej towarzyszła wspaniała zabawa, również ciocie bardzo chętnie się troszkę pogimnastykowały. :)Przedstawienie z okazji dnia dziecka / Czerwiec 2015
Z okazji Dnia Dziecka rodzice dzieci z grupy Little Bees przygotowali inscenizację teatralną pt. "Przyjaciele Pszczółki Tosi". Nie zabrakło Kotka, Kaczuszki, Żabki, Owieczki, Słonia, Krówki, Świnki, Misia, Myszki oraz Pszczółki Tosi. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie oraz trud włożony w przygotowanie bardzo pomysłowych przebrań. Małe Pszczółki już nie mogą się doczekać kolejnej imprezy z okazji Dnia Dziecka.:)


Dzień mamy i taty / Maj 2015
Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje. Małe Pszczółki przygotowały wyjątkowy program bogaty w wiersze, piosenki, wspólne zabawy ruchowe oraz artystyczne. Na koniec zaprosiły swoich rodziców na poczęstunek oraz wręczyły samodzielnie przygotowane laurki. Radość w oczach rodziców była ogromna. Dzieci wraz z opiekunkami dziękują za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę.Zabawy tematyczne / Maj 2015
Dzisiejszy dzień zaczął się od zabawy ruchowej a następnie wykonaniu portretu, przy czym zabawa miała na celu rozwijanie twórczej wyobraźni dziecka.Ruch w ogrodzie / Maj 2015
Dzieci spędzając czas na świeżym powietrzu mogą się wyszaleć,a energii im nie brakuje, mogą pobawić się wspólnie z rówieśnikami, czy też skorzystać z zabawek ogrodowych. Atrakcją dla dzieciaczków dzisiaj była gimnastyka w ogrodzie, pokonywaliśmy tor przeszkód, graliśmy w piłkę, dmuchaliśmy balonika, tyle w tym dziecięcej radości, aż miło na to popatrzeć.
Zabawy ruchowe / Kwiecień 2015
Małe Pszczółki oprócz cotygodniowych zajęć z gimnastyki korekcyjnej z panem Łukaszem, uczestniczą również w codziennych zabawach ruchowych, mających na celu kształtowanie sprawności fizycznej. Zajęciom towarzyszy muzyka sprzyjająca dobrej zabawie.Zabawy w ogrodzie / Kwiecień 2015
Małe Pszczółki kiedy tylko pogoda na to pozwala idą do ogrodu troszkę poćwiczyć, pobiegać, pobawić się i zaczęrpnąć świeżego powietrza. Największą frajdę sprawia im zabawa w domku :)
Pokaz mody EKO - Część 1 / Kwiecień 2015
22.04.2015 grupa Little Bees obchodziła Światowy Dzień Ziemi. Wszystkie Pszczółki z tej okazji przygotowały pokaz mody ekologicznej. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i stworzenie bardzo pomysłowych przebrań. Śmiechu i dobrej zabawy było co nie miara :)

Pokaz mody EKO - Część 2 / Kwiecień 2015
Zajęcia plastyczne / Kwiecień 2015
Dzieci z grupy Little Bees bardzo pracowicie przygotowywały się do obchodów Światowego Dnia Ziemi. Razem z ciocią Agnieszką stworzyły przepiękną kulę ziemską, wykorzystując różne materiały plastyczne. "Dzieło" Małych Pszczółek rodzice mogą podziwiać w szatni placówki.


Wizyta Pani farmaceutki / Kwiecień 2015
Pani Iza była w środowe przedpołudnie naszym gościem w ramach akcji ciekawe zawody. Mama Stasia opowiedziała i pokazała nam na czym polega trudny zawód farmaceuty. W trakcie spotkania dowiedzieliśmy się w jaki sposób możemy zapobiegać infekcjom, właściwie się odżywiać. Spotkanie było bardzo ciekawe i dzieci z zainteresowaniem śledziły każdy ruch naszego gościa.Dzień czekolady / Kwiecień 2015
Ten dzień lubi każde dziecko, szczególnie maluchy! Dzięki czekoladowej fontannie, udostępnionej przez jednego z rodziców, dzieci próbowały czekoladowych przysmaków. Dowiedziały się też z czego robi się czekoladę, jak nazywa się w języku angielskim i między ciasteczkami i owocami maczanymi w płynnym smakołyku, powtarzały nowe słówka. Szkoda, że ten dzień jest tylko raz w roku.Przygotowania do dnia ziemi / Kwiecień 2015
Zbliża się Dzień Ziemi, dzieci z tej okazji zrobiły razem z opiekunkami kule z gazet oraz plakat z odbitymi rączkami na globusie. Było wiele atrakcji i radości, bo farba i brudne rączki to wielka zabawa naszych pociech :)
Dzień wiosny / Marzec 2015
Aby tradycji stało się zadość, pożegnaliśmy Panią Zimę, topiąc Marzannę w naszym ogrodzie. Czekamy z radością na nadejście Pani Wiosny, aby cieszyć się śpiewem ptaków, pięknem kwiatów i ciepłem słońca. Pani Zimo do zobaczenia za rok!
Tydzień Irlandzki - Część 1 / Marzec 2015
Tydzień Irlandzki, cóż to był za tydzień! Wiele radości, śmiechów, angielskiej mowy, muzyki celtyckiej, nauka tańca irlandzkiego, szukanie złota w ogrodzie. Dzieci poznały również legendę o Świętym Patryku oraz symbole związane z tym świętem.
Tydzień Irlandzki - Część 2 / Marzec 2015
Piątkowe czytanki w najmłodszej grupie / Luty 2015
Pani Izo wszystkie Pszczółki dziękują za przeczytanie ciekawej bajki :) Już się nie możemy doczekać kolejnego spotkania! Oczywiście zapraszamy wszystkich rodziców do czytania!


Zima w ogrodzie / Luty 2015
Zima nareszcie zagościła w naszym żłobkowym ogrodzie. Długo oczekiwany śnieg sprawił dzieciom ogromną radość. Nie obyło się bez bitwy na śnieżki i lepienia bałwana. Ruch na świeżym powietrzu to najlepszy sposób na zdrowie. Oby zima pozostała u nas jeszcze przez kilka dni. Mamy do zrobienia jeszcze kilka rzeźb śnieżnych.
Budowle z klocków / Styczeń 2015
Małe Pszczółeczki pięknie budują z klocków, nie kłócą się, nie grymaszą, prawdziwe Aniołeczki te Nasze Pszczółeczki :):):)Dzień babci i dziadka - część 1 / Styczeń 2015
Dnia 21.01.2015 w naszym żłobku odbyła się uroczystość z okazji DNIA BABCI I DZIADKA. Dzieci wraz z ciociami powitały gości piosenkami i wierszykiem, na twarzach gości widać było zadowolenie i wzruszenie. DZIADKOWIE wspólnie z wnukami brali udział w zabawach (plastycznych-malowanie serduszka z masy solnej) oraz w zajęciach z języka angielskiego, po występach wszyscy goście zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.
Dzień babci i dziadka - część 2 / Styczeń 2015
Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej / Grudzień 2014
Zajęcia plastyczne / Grudzień 2014
Dzieci z pomocą cioci malowały pastą do zębów i gąbeczkami kontury bałwanka. Malowanie sprawiało dzieciom wiele radości. Zabawa świetnie zintegrowała maluszki.


Zajęcia dydaktyczne w języku angielskim / Grudzień 2014
Małe Pszczółki rozmawiały ostatnio na temat „Szopki Bożonarodzeniowej”, narodzin Jezusa i złożenia darów przez Trzech Króli. Dzieci wspólnie z Ciociami w grupie ubierały choineczkę oraz przywitały Św. Mikołaja. Wspaniałej zabawy było co niemiara:)


Zajęcia dydaktyczne / Grudzień 2014
Małe Pszczółki rozmawiały ostatnio na temat „Szopki Bożonarodzeniowej”, narodzin Jezusa i złożenia darów przez Trzech Króli. Dzieci wspólnie z Ciociami w grupie ubierały choineczkę oraz przywitały Św. Mikołaja. Wspaniałej zabawy było co niemiara:)
Zabawy w ogrodzie i na śniegu / Grudzień 2014
W okresie zimowym, w ramach spaceru wychodzimy również do ogrodu żłobkowego. Dokarmiamy ptaszki, w ramach rozgrzewki tańczymy, poruszamy się jak śnieżynki i śpiewamy piosenki o tematyce zimowej np. „Bałwanki”, „Zima, zima”. Mimo czerwonych nosków i policzków zabawa na śniegu sprawia Nam dużo radości.


Wizyta Mikołaja (1/2) / Grudzień 2014
Dnia 5 grudnia w Naszym Żłobku odbyły się Mikołajki. Razem z dziećmi w zabawie mikołajkowej udział wzięli rodzice Naszych pociech. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły wspólnie z rodzicami , malowały choinki, na których zostaną powieszone bombki zrobione przez dzieci na zajęciach plastycznych.
Po wspólnej zabawie odwiedził Nas Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty. Upominki sprawiły maluchom wiele radości.
Wizyta Mikołaja (2/2) / Grudzień 2014
Zajęcia dydaktyczne / Grudzień 2014
Święto pluszowego misia / Listopad 2014
Dnia 25.11.2014 Małe Pszczółki świętowały DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Dzieci przyniosły z tej okazji swoje ukochane pluszaki a opiekunki zorganizowały „bal misiów”.

Halloween / Listopad 2014
Dnia 31.10.2014 w grupie „Małych Pszczółek” odbył się bal HALLOWEEN. Nasze pociechy przebrane były za czarownice, wiedźmy, diabełki i dynie, wspaniałej zabawy było co niemiara. Bal zakończył się pychotkami przygotowanymi przez rodziców i opiekunki grupy.

Rodzice czytają swoim pociechom / Wrzesień 2014
W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” w każdy piątek rodzice czytają maluszkom bajeczki. Serdecznie dziękujemy mamie Łucji oraz Oliwii, a tym samym zapraszamy kolejnych rodziców :)