eTwinning

eTwinning2020-02-07T09:25:22+01:00

Projekt eTwinning

Projekt eTwinning w grupie Squirrels

Art work

Paint art

 

Międzynarodowy program eTwinning

Nasze przedszkole 16 września 2020 przystąpiło do międzynarodowego programu eTwinning. Projekt ma na celu wzmocnić wielokulturowość i wielojęzyczność dzieci naszego przedszkola a także dzieci krajów partnerskich. Projekt obejmuje 5 miesięcy, 7 krajów oraz 30 placówek,nauczycieli. Wraz z krajami partnerskimi będziemy motywować dzieci do zdrowia, ruchu poprzez aktywność społeczną, zdrowotną, fizyczną, techniczną i językową.

Nauczanie multisensoryczne w przedszkolu

Nauczanie multisensoryczne w przedszkolu wraz z przykładami ćwiczeń

Uczenie dzieci języka obcego to nie lada wyzwanie, ponieważ stanowią one wymagającą pod wieloma względami grupę uczniów. W związku z charakterystycznym dla tego wieku „głodem ruchu”, ciekawością świata oraz błyskawicznym zapamiętywaniem, ale i szybkim zapominaniem, bardzo pomocne i efektywne w nauczaniu języka obcego jest podejście multisensoryczne. Zastosowanie go pozwala poznawać język poprzez wpływanie na różne zmysły, urozmaica lekcje oraz stymuluje interakcje, sprawiając, że dziecko aktywnie uczestniczy w zajęciach.

Współpraca z przedszkolem z Litwy

eTwinning – tym razem współpraca z przedszkolem z Litwy. 28 lutego 2016r. nasza placówka nawiązała współpracę z przedszkolem z Litwy.

Projekt nosi tytuł: „YOU AND ME WE LIVE BY THE SEA”.

Załaduj więcej wpisów
Przyjaciele przedszkola