3 LATKI-GRUPA LADYBIRDS (2021/2022)

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/3 LATKI-GRUPA LADYBIRDS (2021/2022)
3 LATKI-GRUPA LADYBIRDS (2021/2022)2021-09-03T11:46:00+02:00

Warzywa

„Pyszne, zdrowe, kolorowe.” – To oczywiście warzywa. Cały tydzień rozmawiamy o nich w przedszkolu. Dzisiaj dzieci odgadywały warzywne zagadki oraz wykonały pracę plastyczną przy pomocy pieczątek z ziemniaków.

Dzień Nauczyciela

„Dziękujemy Paniom, że wciąż uczą dzieci, jak się zachowywać, gdy ptaszek przyleci…” – taką piosenkę śpiewały dzisiaj dzieci z grup: Biedronki i Motylki dla wszystkich cioć w naszym przedszkolu. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za piękne prezenty i życzenia, a wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia.

Logopedia – Motylki i Biedronki

Poprawna wymowa, to cecha, nad którą trzeba pracować. Doskonale może nam w tym pomóc Pani Xymena, nasza Pani logopeda. Zajęcia z nią to nauka poprzez zabawę.

Zbiórka odzieży dla MOPS

Zakończyła się akcja zbierania odzieży używanej dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kołobrzegu. Motylki i Biedronki zaniosły dzisiaj ubrania do magazynu Sezam. Jest to piękny przykład współpracy z środowiskiem lokalnym.

Spotkanie z ciekawym gościem

Dzisiaj Biedronki i Motylki odwiedził wyjątkowy gość ratownik WOPR (Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe). Opowiedział dzieciom czym się zajmuje taka osoba i zaprezentował sprzęt potrzebny do udzielenia pomocy. W podziękowaniu za spotkanie dzieci wręczyły Panu ratownikowi laurkę specjalnie dla niego przygotowaną.

 

 

Dzień Drzewa

Dzieci z okazji Dnia Drzewa zapoznały się z różnymi drzewami z kształtami liści oraz różnej wielkości szyszkami i kwiatami. Z okazji tego dnia wykonały także z ceramiki drzewka – jabłonie.

13 października, 2021|3 LATKI-GRUPA LADYBIRDS (2021/2022)|

Gimnastyka korekcyjna w grupach Motylki oraz Biedronki

Warto ćwiczyć, wie o tym doskonale wujek Łukasz i dlatego, co tydzień przyjeżdża do naszych przedszkolaków na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Dzieci uwielbiają te ćwiczenia i zawsze chętnie uczestniczą w zajęciach z wujkiem Łukaszem. Ponieważ o zdrowie należy dbać w każdym wieku.

Zajęcia taneczne w grupach Motylki oraz Biedronki

Dzisiaj dzieci z grup Motylki i Biedronki miały zajęcia taneczne. Pięknie tańczyły i doskonale bawiły się przy muzyce. Już nie możemy się doczekać kolejnych zajęć za tydzień.

 

Załaduj więcej wpisów