3 LATKI-GRUPA LADYBIRDS (2021/2022)

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/3 LATKI-GRUPA LADYBIRDS (2021/2022)
3 LATKI-GRUPA LADYBIRDS (2021/2022)2021-09-03T11:46:00+02:00

Dzień Mamy i Taty

Dam Ci gwiazdy, słońce, niebo,
dam Ci kwiatów bukiet wielki.
Potem uśmiech, wielki całus,
nawet oddam Ci cukierki.

Z okazji Dnia Mamy i Taty, Biedronki składają najserdeczniejsze życzenia.

24 maja, 2022|3 LATKI-GRUPA LADYBIRDS (2021/2022)|

Jobs Week at Ladybirds & Butterflies (16-20.05.2022)

W tym tygodniu w grupie Naszych Biedronek i Motylków na zajęciach z języka angielskiego mieliśmy tydzień tematycznie związany z zawodami i pracą. Poznaliśmy nazwy zawodów oraz miejsc pracy. Rozmawialiśmy między innymi o pracy ogrodnika, krawca, bibliotekarza oraz detektywa i policjanta. W piątek (20.05’) obchodziliśmy Dzień Sherlock’a Holmes’a oraz Dzień Pszczół i w związku z tym dzieci, podążając po śladach tajemniczego zwierzęcia, rozwiązały detektywistyczną zagadkę skradzionego miodku.

Urodziny Adasia

„Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam!” Tak właśnie śpiewaliśmy dzisiaj dla naszego kochanego Adasia, który właśnie skończył cztery lata. Życzymy Adasiowi wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka, szczęścia, radości, wspaniałych prezentów i pięknej pogody w to lato i we wszystkie następne lata.

Dzień Pszczół

„Rano słońce budzi mnie, w rannej rosie myję się. Wkładam piękny strój w paseczki, idealny dla pszczółeczki. Bzy bzy bzy – rozlega się, skrzydełka niosą mnie!” Tą piękną piosenkęśpiewały dzisiaj dzieci z grup Motylki i Biedronki, ponieważ właśnie dzisiaj obchodziliśmy Dzień Pszczół. Przedszkolaki dowiedziały się mnóstwa ciekawych rzeczy o życiu i pracy pszczółek. Ciocie przyniosły także miód i herbatniki, aby każdy mógł posmakować miodku. Niestety miodek został skradziony, na szczęście, ponieważ dzisiaj także był dzień Sherlocka Holmesa, dzięki wykorzystaniu metod śledztwa słynnego detektywa, ciocia Marta wraz z dziećmi, odnalazła miód. Ale to już zupełnie inna historia.

Wycieczka do biblioteki dziecięcej w Kołobrzegu

Wczoraj dzieci z grup Motylki i Biedronki wybrały się na wycieczkę do biblioteki dziecięcej w Kołobrzegu. Uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez Panią bibliotekarkę o wiosennej łące. Dzieciom bardzo się podobało i już nie mogą się doczekać, kiedy następnym razem odwiedzą bibliotekę. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego i zaczytanego dnia.

Spacer w parku nadmorskim

Wczoraj dzieci z grup Motylki i Biedronki wybrały się na spacer do parku nadmorskiego, aby cieszyć się pięknym otoczeniem i słoneczkiem. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego, słonecznego dnia.

Fasolki

Wczoraj dzieci z grup Motylki i Biedronki sadziły fasolki. Bardzo dziękujemy rodzicom za przyniesienie fasolek. Sadzenie, sianie i dbanie o rośliny jest ważnym elementem wychowania przyrodniczego. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy, aby zawsze było im zielono.

Dzień Dobrych Uczynków

Wczoraj u nas w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dobrych Uczynków. Dzieci dowiedziały się, co to znaczy: „dobry uczynek”, dlaczego warto pomagać innym i dlaczego inni pomagają nam. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy, aby zawsze był przy nich ktoś, chętny do pomocy.

Załaduj więcej wpisów