5 LATKI – GRUPA CROCODILES (2021/2022)

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/5 LATKI – GRUPA CROCODILES (2021/2022)
5 LATKI – GRUPA CROCODILES (2021/2022)2021-09-03T11:46:26+02:00

Drugi oddział przedszkola

To był jeden dzień, ale pełen wrażeń, zabawy i spacerów po okolicy. 17 czerwca przedszkolaki z Małego Poligloty, przebywały w drugim oddziale naszego przedszkola przy ul. Wojska Polskiego. Dzieci korzystały z kącików zabaw, spacerowały po okolicy wzdłuż rzeki Parsęty, korzystając z pięknej, słonecznej pogody. Do następnego razu.

 

Turniej Tańca dla Dzieci

Dnia 12 czerwca 2022 w Hali Łuczniczka w Kołobrzegu, odbył się Turniej Tańca dla dzieci przedszkolnych. Przedszkolaki z Przedszkola Mały Poliglota, bardzo licznie stawiły się na turnieju wraz ze swoimi rodzinami. Było to cudowne wydarzenie, wypełnione muzyką, tańcem i uśmiechem. Organizatorzy turnieju zadabali o wspaniałą atmosferę, serdecznie goszcząc zaproszonych gości w pięknie udekorowanej auli. Każde dziecko otrzymało medal i upominek i gorące gratulacje od swoich trenerów. To, było radosne i wspaniałe wydarzenie z udziałem małych tancerzy.

Konkurs „Zabytki wokół nas”

Zuzanna Bukowińska z grupy „Krokodylki” wzięla udział w konkursie plastycznym pt. „Zabytki wokół nas”. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Kołobrzeskiego i Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Organizatorami przedsięwzięcia było Przedszkole Miejskie nr 3 im. Marii Montessori oraz Muzeum Oręża Polskiego.

Konkurs jak co roku adresowany był dla dzieci 5,6-letnich uczęszczających do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych na terenie powiatu kołobrzeskiego. Zuzanna został zaproszona na rozstrzygnięcie tego konkursu wraz z mamą. Dumnie reprezentowała nasze przedszkole i odebrała podziękowanie i nagrodę za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy.

20 czerwca, 2022|5 LATKI - GRUPA CROCODILES (2021/2022)|

Ceramika

W czerwcu na zajęciach z ceramiki, była okazja do uwolnienia swojej kreatywności i samodzielności. Dzieci tworzyły prace według swojego pomysłu. Powstały jeżyki, ślimaczki, domki i ludziki i jeszcze mnóstwo innych cudaków. Dzieci wykazały się dużą wyobraźnią i sprawnością paluszków. Takie, cudowne prace zabrały do domku, do swojej kolekcji.

20 czerwca, 2022|5 LATKI - GRUPA CROCODILES (2021/2022)|

Dyplomy „Ze śpiewnika Piotra Rubika”

Pięcioro dzieci z naszej placówki z grup Motylki i Biedronki, wzięło udział w konkursie wokalnym „Ze śpiewnika Piotra Rubika”. Przedszkolaki wykonały piosenkę „Miś”, zrobiły to bardzo ładnie. W końcu miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha. Gratulujemy naszym małym śpiewakom i życzymy kolejnych sukcesów.

Stworzenia morskie

W zeszłym tygodniu Krokodylki poznały angielskie nazwy stworzeń morskich. Gry i zabawy pamięciowe oraz ruchowe pomogły dzieciom utrwalić poznane podczas zajęć słownictwo.

6 czerwca, 2022|5 LATKI - GRUPA CROCODILES (2021/2022)|

Dzień Dziecka

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy jednakże jest taki dzień w roku – kiedy dzieci czują się szczególnie ważne a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka. Tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu odbywał się w sportowej atmosferze. Mimo, że pogoda nie dopisała w ten dzień, to wszystkie zabawy przeprowadziliśmy w sali przedszkolnej. Każdy dzisiaj uczestniczył w różnych konkurencjach sportowych i nie zabraklo oczywiście tańca! W tym dniu każda grupa była NAJLEPSZA i WSZYSCY otrzymali pierwsze miejsce. Na zakończenie wszyscy zjedli pyszne, słodkie, zimne lody! Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!

6 czerwca, 2022|5 LATKI - GRUPA CROCODILES (2021/2022)|

Dzień Mamy i Taty

Na ten dzień, Dzień Mamy i Taty czekaliśmy z niecierpliwością. Nadszedł on 25 maja 2022 roku. Nareszcie mogliśmy zaprosić naszych kochanych rodziców do przedszkola i spędzić z nimi te wyjątkowe, uroczyste chwile.,,Krokodylki” zaprezentowały swoim Kochanym Rodzicom program artystyczny. Z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze, piosenki i taniec. Za pomocą prostych słów przedszkolaki pragnęły podziękować swoim Kochanym Rodzicom za ich miłość, oddanie, trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie. Krokodylki poza występem, do którego się pracowicie przygotowywały, wykonały także własnoręcznie upominek dla mamy i taty – zakładki do książek i piękne laurki. To, był wspaniały, rodzinny dzień.

26 maja, 2022|5 LATKI - GRUPA CROCODILES (2021/2022)|
Załaduj więcej wpisów