GRUPA 3 LATKI – CROCODILES (Archiwum 2019/2020)

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/GRUPA 3 LATKI – CROCODILES (Archiwum 2019/2020)
GRUPA 3 LATKI – CROCODILES (Archiwum 2019/2020)2020-09-07T08:56:52+02:00

Smart floor

W piątkowe popołudnie dzieci z grupy „Krokodylki” spędziły na dywanie. Aczkolwiek, to nie był zwyczajny dywan, to był Smart Floor. Dzieci w trakcie zabawy, skakały przez ruchome płotki, przebijały baloniki, animowały dźwięki, kolorowały na podłodze. Bawiły się w małych grupkach, ćwiczyły czekanie na swoją kolej oraz orientację w przestrzeni. Zabawy na magicznym dywanie, sprawiły dzieciom dużo radości i już nie mogą się doczekać, kiedy ponownie pobawią się na tym dywanie.

Plac zabaw

Dzieci z grupy Krokodylki po raz pierwszy miały okazję, skorzystać z placu zabaw przy przedszkolu na ulicy Starynowskiej. Nie mogły się tego momentu, wręcz doczekać. Z wielką radością korzystały ze zjeżdżalni, wieży linowej, huśtawek i koników. Pogoda dopisała, więc mogły spędzić dużo czasu na placu zabaw. To będzie wyjątkowe, ulubione miejsce niejednego dziecka. Już nie mogą się doczekać, kolejnego wyjścia na plac zabaw.

 

Ahoj piraci!

Dzieci z naszego przedszkola miały okazje poznać w tym tygodniu historie piratów! Znają już wszystkie akcesoria pirackie takie jak: hak, opaskę na oko, miecz, kapelusz – również po angielsku! Wspólnie poszukiwaliśmy skrzyni złota ukrytej przez Kapitana Haka.

Hej dzieci, jeśli chcecie zobaczyć smerfów las…

Kangurki i Krokodylki w Smerfnej Krainie!
Dzieci w tym tygodniu poznały imiona Smerfów oraz smerfne piosenki przy których świetnie się bawiły.

Zakończenie roku

Witamy wakacje!
24 lipca Kangurki i Krokodylki oficjalnie zakończyły rok szkolny 2019 / 2020. Dzieci otrzymały dyplomy i upominki, czekał na nich także słodki poczęstunek oraz wspólne zabawy i tańce w kole. Wielką niespodzianką był przejazd ciuchcią ulicami miasta.

Dzień Kolorowej Skarpety

W Przedszkolu odbył się dzień Kolorowej Skarpety! Dzieci mogły zaprezentować swoje kolorowe skarpetki oraz wykonać projekt swoich wymarzonych skarpet.
Podczas spaceru podziwialiśmy piękne kołobrzeskie fontanny.

Dzień Poduszki

Dzieci w naszym przedszkolu miały okazję świętować dzień poduszki. Przedszkolaki z grupy Kangurków i Krokodylków zbudowały ogromną poduszkową wieżę, tańczyły i bawiły się poduszkami! Każdy wykazał się projektując swoją – wymarzoną poduszką.

Dzień Hawajski

W lipcu grupa „Kangurki” i „Krokodylki” zorganizowała Dzień Hawajski. W sali pojawiła się piękna plaża, morze, palmy i owoce egzotyczne. Tego dnia dzieci witały się tradycyjnym okrzykiem hawajskim: ALOHA! Dużą atrakcją były oczywiście kolorowe stroje, palma i kolorowy dywan. Przedszkolaki doskonale poradziły sobie również z tańcem „hula”, w którym chodzi przede wszystkim o poruszanie biodrami. Następnie uczestnicy zabawy oddali się degustacji pysznych, egzotycznych owoców. Przedszkolaki rozpoznawały owoce za pomocą zmysłów smaku i dotyku. Tego dnia nie mogło również zabraknąć zabawy LIMBO, czyli przechodzenie pod poprzeczką, która jest umieszczana coraz niżej. Hawaje są to wyspy, które kojarzą nam się z pięknymi krajobrazami i wesołą zabawą, dlatego przedszkolaki doskonale bawiły się w rytm skocznych przebojów. To był bardzo tropikalny dzień dla naszych przedszkolaków.

Załaduj więcej wpisów