GRUPA 2 LATKI – LADYBIRDS (BIEDRONKI)

Strona główna/Żłobek/Galeria zdjęć/GRUPA 2 LATKI – LADYBIRDS (BIEDRONKI)
GRUPA 2 LATKI – LADYBIRDS (BIEDRONKI)2020-02-06T12:36:32+01:00

3 urodziny Weroniki

W naszym żłobku swoje 3 urodziny obchodziła Weronika. Nasza kochana jubilatka usłyszała gromkie STO LAT od swoich kolegów i koleżanek, dzieci składały jej serdeczne życzenia było mnóstwo tańców i zabaw oraz oczywiście słodki poczęstunek.

27 lipca, 2020|Grupa 2 latki – LADYBIRDS (BIEDRONKI)|

Letnia wycieczka do parku

W ostatni dzień przed wakacjami dzieci wraz ze swoimi ciociami wybrały się na spacer do najsłynniejszego parku otoczonego pięknymi fontannami. Pogoda nam dopisała, a uśmiech z twarzy dzieci nie znika.

„Tydzień Bajek Polskich”

W tym tygodniu dzieci z grupy Biedronek obchodziły „Tydzień Bajek Polskich”. Głównym celem było zainteresowanie dzieci bajkami naszego dzieciństwa, które są niezwykle piękne i każda z nich ma w sobie pewien przekaz. W czasie tygodnia dzieci poznały takie bajki jak: „Reksio” – dzieci poznały zasady, jak należy się zachować i czego nie należy robić w kontaktach z psami; „Bolek i Lolek” – przypomniał o zapomnianych grach podwórkowych jak gra w klasy, gumę; „Czerwony kapturek” – chęć niesienia pomocy chorym i ważna rola rodziców w życiu dzieci; „Kubuś Puchatek” – jak ważną rolę gra w życiu przyjaźń. Nie obyło się tez bez tańców do bajkowych piosenek.

17 lipca, 2020|Grupa 2 latki – LADYBIRDS (BIEDRONKI)|

Gimnastyka to podstawa

Gimnastyka to podstawa to dla dzieci. Bardzo ważna sprawa. Rączki w górę, rączki w bok a nóżkami hop, hop,hop. W tym tygodniu dzieci z grupy Biedronek miały cały tydzień poświęcony zabawom sportowym.

4 lipca, 2020|Grupa 2 latki – LADYBIRDS (BIEDRONKI)|

Na wakacje spokojnie wyruszamy, bo zasady bezpieczeństwa dobrze znamy.

Naszym celem było wdrożenie dzieci do przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku w różnych sytuacjach i miejscach.
Uczyliśmy się tańczyć do nowo poznanej piosenki ” Niech żyją wakacje ” oraz utrwaliliśmy kształty i nazwy figur geometrycznych.

29 czerwca, 2020|Grupa 2 latki – LADYBIRDS (BIEDRONKI)|

Lato w grupie Biedronek

Lato to doskonały czas na owocowo-warzywne zbiory oraz kształtowanie u dzieci prawidłowych zasad odżywiania. Dzieci poznawały ich nazwy, dowiadywały się jaki maja wpływ na nasze zdrowie i dlaczego powinniśmy je spożywać. Pogoda w tym tygodniu nam dopisywała i codziennie wychodziliśmy na spacer lub przedszkolny plac zabaw.

22 czerwca, 2020|Grupa 2 latki – LADYBIRDS (BIEDRONKI)|
Załaduj więcej wpisów