GRUPA 2 LATKI – LADYBIRDS (Archiwum 2019/2020)

Strona główna/Żłobek/Galeria zdjęć/GRUPA 2 LATKI – LADYBIRDS (Archiwum 2019/2020)
GRUPA 2 LATKI – LADYBIRDS (Archiwum 2019/2020)2020-09-07T08:57:24+02:00

Zakończenie roku w grupach Żabki i Biedronki

W piątek dzieci z grup Żabki i Biedronki miały zakończenie roku szkolnego, już od poniedziałku będą się adaptować w swoich nowych grupach. Dzisiaj był poczęstunek, tańce i wesołe wspólne zabawy. Życzymy wszystkim dzieciom udanego rozpoczęcia nowego roku przedszkolnego oraz sukcesów.

3 urodziny Weroniki

W naszym żłobku swoje 3 urodziny obchodziła Weronika. Nasza kochana jubilatka usłyszała gromkie STO LAT od swoich kolegów i koleżanek, dzieci składały jej serdeczne życzenia było mnóstwo tańców i zabaw oraz oczywiście słodki poczęstunek.

Letnia wycieczka do parku

W ostatni dzień przed wakacjami dzieci wraz ze swoimi ciociami wybrały się na spacer do najsłynniejszego parku otoczonego pięknymi fontannami. Pogoda nam dopisała, a uśmiech z twarzy dzieci nie znika.

„Tydzień Bajek Polskich”

W tym tygodniu dzieci z grupy Biedronek obchodziły „Tydzień Bajek Polskich”. Głównym celem było zainteresowanie dzieci bajkami naszego dzieciństwa, które są niezwykle piękne i każda z nich ma w sobie pewien przekaz. W czasie tygodnia dzieci poznały takie bajki jak: „Reksio” – dzieci poznały zasady, jak należy się zachować i czego nie należy robić w kontaktach z psami; „Bolek i Lolek” – przypomniał o zapomnianych grach podwórkowych jak gra w klasy, gumę; „Czerwony kapturek” – chęć niesienia pomocy chorym i ważna rola rodziców w życiu dzieci; „Kubuś Puchatek” – jak ważną rolę gra w życiu przyjaźń. Nie obyło się tez bez tańców do bajkowych piosenek.

„Zoo” – tydzień z bajkami

„Idziemy do zoo, zoo, zoo”. Zabawy taneczne w maskach.

Gimnastyka to podstawa

Gimnastyka to podstawa to dla dzieci. Bardzo ważna sprawa. Rączki w górę, rączki w bok a nóżkami hop, hop,hop. W tym tygodniu dzieci z grupy Biedronek miały cały tydzień poświęcony zabawom sportowym.

Na wakacje spokojnie wyruszamy, bo zasady bezpieczeństwa dobrze znamy.

Naszym celem było wdrożenie dzieci do przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku w różnych sytuacjach i miejscach.
Uczyliśmy się tańczyć do nowo poznanej piosenki ” Niech żyją wakacje ” oraz utrwaliliśmy kształty i nazwy figur geometrycznych.

Załaduj więcej wpisów