Dnia 09.03.2021 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kobiet: Women’s Day. Właśnie z tej okazji, dzieci z grupy “Squirrels” pod przewodnictwem Pani Asi S. i Pani Marthy P., przygotowały wyjątkowy program artystyczny. Po krótkim wstępie, chłopcy złożyli życzenia wszystkim Kobietom i Kobietkom, recytując piękny wiersz: “As a Woman”, zaś dziewczynki wyjaśniły, jak rozpoznać prawdziwą księżniczkę w wierszu: ” Real Princess”. Kolejnym punktem programu był pokaz zdjęć i prezentacja multimedialna, w której nasze przedszkolaki wypowiadały się, za co kochają swoje Panie. Po projekcji pełnej wzruszeń, przeszliśmy do kolejnego punktu programu, czyli ogłoszenia wyników konkursu na Panią “Miss Przedszkola”. Po burzliwych naradach, jury, w składzie przedszkolaków z najstarszej grupy, przyznało tytuły Miss w nastepujących kategoriach: “Miss Glamour”- została Pani Ewelina, “Miss Wise”- Pani Ola, “Miss Style”- Pani Joan, “Miss Beauty”- Pani Marta, “Miss Kind”- Pani Asia, “Miss Elegance”- Pani Martha, zaś “Miss Smile”- Pani Sandra. Tytuły Miss powędrowały także do Pani Basi, uwielbianej przez wszystkie dzieci za pogodę ducha i wielkie serce, która uzyskała tytuł”Miss Friendly” oraz Pani Ewy, która została “Miss Helpful”za bycie zawsze miłą i pomocną . Po ogłoszeniu wyników wyborów nastąpiło wręczenie nagród przez naszych chłopców i wszystkie Panie otrzymały specjalne szarfy z nadanym tytułem oraz upominki, zaś dziewczynki prezenty w formie voucher’ów. Zakończeniem i zarazem podsumowaniem tego ekscytującego dnia, było wykonanie piosenki:”Gilrls Just Wanna Have Fun” przez dziewczynki z najstarszej grupy, które swoim charyzmatycznym występem poderwały do tańca całą widownię.

https://www.youtube.com/watch?v=G2YCgScu0F8