Poraz kolejny dzieci odwiedziły zaprzyjaźnioną bibliotekę. Cele ponownych wizyt dzieci w bibliotece mogą być następujące:
-rozwijanie zainteresowań czytelniczych i kształtowanie nawyku regularnego sięgania po książki,
-poznawanie zasad korzystania z biblioteki oraz jej zbiorów,
-rozwijanie wyobraźni, kreatywności i umiejętności słuchania poprzez udział w zajęciach i głośnym czytaniu,
-zachęcanie do samodzielnego poszukiwania informacji i poszerzania wiedzy,
-budowanie pozytywnego stosunku do książek, nauki i kultury.
Jak zawsze sówkom się podobało! 😍