W tym tygodniu nasze przedszkole odwiedził ciekawy gość, mama naszej wychowanki pani Martyna, która jest psychologiem. Opowiedziała dzieciom czym zajmuje się psycholog. Pani Martyna rozmawiała z dziećmi o emocjach.Pod koniec spotkania przeczytała dzieciom mądre książeczki. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i ciekawe zajęcia.