Wczoraj w naszym przedszkolu odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia z jogi. Dzieci ćwiczyły z Panią Olą i już nie mogą się doczekać ponownego spotkania we wrześniu. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia.
Wczoraj w naszym przedszkolu odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia z jogi. Dzieci ćwiczyły z Panią Olą i już nie mogą się doczekać ponownego spotkania we wrześniu. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia.