3 LATKI – GRUPA BUTTERFLIES (2021/2022)

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/3 LATKI – GRUPA BUTTERFLIES (2021/2022)
3 LATKI – GRUPA BUTTERFLIES (2021/2022)2021-09-03T11:45:36+02:00

Warzywa

„Pyszne, zdrowe, kolorowe.” – To oczywiście warzywa. Cały tydzień rozmawiamy o nich w przedszkolu. Dzisiaj dzieci odgadywały warzywne zagadki oraz wykonały pracę plastyczną przy pomocy pieczątek z ziemniaków.

Dzień Nauczyciela

„Dziękujemy Paniom, że wciąż uczą dzieci, jak się zachowywać, gdy ptaszek przyleci…” – taką piosenkę śpiewały dzisiaj dzieci z grup: Biedronki i Motylki dla wszystkich cioć w naszym przedszkolu. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za piękne prezenty i życzenia, a wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia.

Logopedia – Motylki i Biedronki

Poprawna wymowa, to cecha, nad którą trzeba pracować. Doskonale może nam w tym pomóc Pani Xymena, nasza Pani logopeda. Zajęcia z nią to nauka poprzez zabawę.

Urodziny Sebusia

„Dziś urodziny są Sebusia, każdy przy stole chętnie usiadł. I nikt nie gada, tylko zajada.” Dzisiaj nasz ukochany Sebuś skończył 3 lata. Dzieci zaśpiewały mu „Sto lat”, złożyły życzenia i zjadły poczęstunek.

15 października, 2021|3 LATKI - GRUPA BUTTERFLIES (2021/2022)|

Zbiórka odzieży dla MOPS

Zakończyła się akcja zbierania odzieży używanej dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kołobrzegu. Motylki i Biedronki zaniosły dzisiaj ubrania do magazynu Sezam. Jest to piękny przykład współpracy z środowiskiem lokalnym.

Spotkanie z ciekawym gościem

Dzisiaj Biedronki i Motylki odwiedził wyjątkowy gość ratownik WOPR (Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe). Opowiedział dzieciom czym się zajmuje taka osoba i zaprezentował sprzęt potrzebny do udzielenia pomocy. W podziękowaniu za spotkanie dzieci wręczyły Panu ratownikowi laurkę specjalnie dla niego przygotowaną.

 

 

Gimnastyka korekcyjna w grupach Motylki oraz Biedronki

Warto ćwiczyć, wie o tym doskonale wujek Łukasz i dlatego, co tydzień przyjeżdża do naszych przedszkolaków na zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Dzieci uwielbiają te ćwiczenia i zawsze chętnie uczestniczą w zajęciach z wujkiem Łukaszem. Ponieważ o zdrowie należy dbać w każdym wieku.

Dzień Drzewa

„Wiele drzew jest do siebie podobnych, zielone liście posiada, w ich dziuplach ptak, lub wiewiórka swoje zdobycze zajada…” – Właśnie dzisiaj obchodzimy Dzień Drzewa, z tej okazji dzieci z grupy Motylki dowiedziały się dzisiaj wielu ciekawych rzeczy na temat tych pięknych, olbrzymich roślin. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy szumiącego i zielonego dnia.

12 października, 2021|3 LATKI - GRUPA BUTTERFLIES (2021/2022)|
Załaduj więcej wpisów