3 LATKI – GRUPA BUTTERFLIES (2021/2022)

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/3 LATKI – GRUPA BUTTERFLIES (2021/2022)
3 LATKI – GRUPA BUTTERFLIES (2021/2022)2021-09-03T11:45:36+02:00

Pierwszy Dzień Lata

Dzisiaj jest pierwszy dzień kalendarzowego lata. Nareszcie nadszedł ten piękny czas, w szkołach zaczynają się wakacje, noce są krótkie, a dni długie i jasne. Także dzieci z grup Motylki i Biedronki, dzisiaj oficjalnie rozpoczęły sezon letni. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy gorącego, pełnego wrażeń lata.

Wycieczka do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu

Dzisiaj byliśmy z wizytą u Panów policjantów. Zwiedziliśmy komendę, obejrzeliśmy pojazdy policyjne, dowiedzieliśmy się na czym polega praca policji, jakie akcesoria musi mieć przy sobie policjant na służbie i jak zachować się w razie niebezpieczeństwa. Dzieciom wycieczka bardzo się podobała, a wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy bezpiecznego dnia.

Maltese Week at Ladybirds & Butterflies (13-17.06.2022)

W tym tygodniu ( 13 – 17.06’) w grupie Naszych Biedroneczek i Motylków obchodziliśmy Maltese Week: TYDZIEŃ MALTAŃSKI. Odwiedzieliśmy piękną Maltę i jej stolicę,Valettę. Poznaliśmy symbole Malty i dowiedzieliśmy się, z czego słynie .Uczyliśmy się witać I liczyć po maltańsku, poznaliśmy też maltańskie kolory.Odwiedziliśmy maltańskie porty I słynne malownicze miejsca, poznaliśmy taniec ludowy I strój narodowy Malty oraz popularną tam kuchnię. W ostatni dzień Naszej podróży wysłuchalismy maltańskich baśni.

Ceramika

W poniedziałek 13 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu ostatnia, już w tym roku szkolnym, ceramika. Dzieci robiły piękne zwierzątka. Żegnamy się z Panią Agnieszką, życzymy jej miłych wakacji i czekamy na kolejne spotkanie w październiku.

 

Turniej Tańca dla Dzieci

Dnia 12 czerwca 2022 w Hali Łuczniczka w Kołobrzegu, odbył się Turniej Tańca dla dzieci przedszkolnych. Przedszkolaki z Przedszkola Mały Poliglota, bardzo licznie stawiły się na turnieju wraz ze swoimi rodzinami. Było to cudowne wydarzenie, wypełnione muzyką, tańcem i uśmiechem. Organizatorzy turnieju zadabali o wspaniałą atmosferę, serdecznie goszcząc zaproszonych gości w pięknie udekorowanej auli. Każde dziecko otrzymało medal i upominek i gorące gratulacje od swoich trenerów. To, było radosne i wspaniałe wydarzenie z udziałem małych tancerzy.

Spending Time Oustside at Butterflies 06-10.06.2022

W tym tygodniu ( 06.06’- 10.06’) w grupie naszych Motylków na zajęciach z języka angielskiego mówiliśmy o uwielbianych przez dzieci miejscach rozrywki: SPENDING TIME OUTSIDE. Wybraliśmy się wspólnie na plac zabaw i przy okazji przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa obowiązujące w tego typu miejscach. Wspaniałą atrakcją w tym tygodniu dla dzieci było przedstawienie przygotowane przez Grono Pedagogiczne o trzech małych świnkach i wilku, pt. “Three Little Pigs”. Przedszkolaki były nim zachwycone i po przedstawieniu odwiedziły domki trzech świnek, aby zrobić sobie w nich pamiątkowe zdjęcia. Odwiedziliśmy także wirtualnie cyrk i rozmawialiśmy o pracy w cyrku i o roli clowna na arenie cyrkowej, zaś ostatnim przystankiem w naszej podróży po fantastycznych miejscach było wesołe miasteczko, w którym każde z dzieci wskazywało swoje ulubione atrakcje. Obchodziliśmy także w tym tygodniu Friend’s Day/Dzień Przyjaciela i wspólnie wykonaliśmy Plakat Przyjaźni.

20 czerwca, 2022|3 LATKI - GRUPA BUTTERFLIES (2021/2022)|

Dyplomy „Ze śpiewnika Piotra Rubika”

Pięcioro dzieci z naszej placówki z grup Motylki i Biedronki, wzięło udział w konkursie wokalnym „Ze śpiewnika Piotra Rubika”. Przedszkolaki wykonały piosenkę „Miś”, zrobiły to bardzo ładnie. W końcu miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha. Gratulujemy naszym małym śpiewakom i życzymy kolejnych sukcesów.

Przedstawienie „Trzy świnki”

We wtorek w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie dla dzieci pt. „Trzy świnki” w wykonaniu cioć z różnych grup. Dzieciom bardzo się podobało, chociaż niektóre przestraszyły się wilka, granego przez ciocię Ulę. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia.

Załaduj więcej wpisów