4 LATKI – GRUPA CROCODILES

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/4 LATKI – GRUPA CROCODILES
4 LATKI – GRUPA CROCODILES2020-09-14T09:39:03+02:00

Dzień babci i dziadka

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. I, tym krótkim wierszykiem 22 stycznia 2021 roku, w grupie „Krokodylki” rozpoczęła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Z powodu koronawirusa po raz pierwszy dziadkowie i babcie nie odwiedziły swoich wnucząt w przedszkolu, ale przedszkolaki bardzo postarały się, aby nagrane dla nich piosenki i wierszyki, miały wyjątkowy charakter. Krokodylki zaprezentowały wzruszające piosenki w języku polskim i angielskim, w które wykonanie włożyły dużo serca. Wszystkie dzieci pięknie prezentowały się w czerwonych bluzeczkach, a dziewczynki miały na sobie urocze spódniczki. Drobne upominki, które dzieci zabrały do domu dla swoich babć i dziadków, na pewno sprawią wiele radości w te pochmurne dni.

25 stycznia, 2021|4 LATKI - GRUPA CROCODILES (2020/2021)|

Zajęcia z ceramiki

Na styczniowych zajęciach z ceramiki, dzieci tworzyły niezwykłe lampiony. Przypominają one domki dla Smerfów, toteż wykonanie ich, sprawiło przedszkolakom dużo radości. Najbardziej kreatywne okazały się daszki, bo można było do nich dokleić ślimaczki, kominy, serduszka i kuleczki. Gdy glina wyschnie, dzieci w domu mogą pomalować farbami lampiony na ulubiony kolor.

25 stycznia, 2021|4 LATKI - GRUPA CROCODILES (2020/2021)|

15.01.2020 odbył się konkurs przyrodniczy

15.01.2020 odbył się konkurs przyrodniczy, który adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym. Zaproponowana w programie tematyka dotyczyła zwierząt, miejsca ich występowania, ich zachowań, sposobu odżywiania i ich roli w ekosystemie. Wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w konkursie i odpowiadały na pytania. Każda z grup tego dnia otrzymała dyplom i słodki poczęstunek.

International eTwinning Group Project: Polish Folk Song „Krakowiaczek Jeden” – wideo

International eTwinning Group Project: Polish Folk Song”Krakowiaczek Jeden”/ Wspólne zadanie zrealizowane w formie ludowej piosenki zaśpiewanej w języku polskim przez uczestników projektu

International eTwinning Group Project: International Students’ Webinar – wideo

International eTwinning Group Project: International Students’ Webinar/ Wspólne zadanie zrealizowane przez uczestników projektu eTwinning w formie spotkania online i przesłania pozdrowień w różnych językach.

International eTwinning Group Project: Turkish Patriotic Song „İzmir Marşı” – wideo

International eTwinning Group Project: Turkish Patriotic Song „İzmir Marşı”/ Wspólne zadanie zrealizowane w formie patriotycznej piosenki zaśpiewanej w języku tureckim przez uczestników projektu.

December task: „A Poster for The Disabled in the World” – wideo

December task: „A Poster for The Disabled in the World”/”Projekt plakatu dla osób niepełnosprawnych na świecie”
Marta Papis & The Squirrels, Mały Poliglota , Kołobrzeg: 3rd of December” International Day of Persons with Disabilities”/3 Grudnia „Dniem Osób Niepełnosprawnych”

Załaduj więcej wpisów