5 LATKI – GRUPA BEETLES

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/5 LATKI – GRUPA BEETLES
5 LATKI – GRUPA BEETLES2020-09-14T09:39:12+02:00

15.01.2020 odbył się konkurs przyrodniczy

15.01.2020 odbył się konkurs przyrodniczy, który adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym. Zaproponowana w programie tematyka dotyczyła zwierząt, miejsca ich występowania, ich zachowań, sposobu odżywiania i ich roli w ekosystemie. Wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w konkursie i odpowiadały na pytania. Każda z grup tego dnia otrzymała dyplom i słodki poczęstunek.

Zajęcia z ceramiki

Kolejne twórcze zajęcia z ceramiki za nami.Tym razem dzieci wykonały z gliny lampiony. Każda praca tworzona była według pomysłu dzieci. Wszystkie lampiony wykonane zostały bardzo precyzyjnie i ciekawie, a lepienie z gliny kolejny już raz okazało się fajnym oraz rozwijającym zajęciem.

 

18 stycznia, 2021|5 LATKI - GRUPA BEETLES (2020/2021)|

International eTwinning Group Project: Polish Folk Song „Krakowiaczek Jeden” – wideo

International eTwinning Group Project: Polish Folk Song”Krakowiaczek Jeden”/ Wspólne zadanie zrealizowane w formie ludowej piosenki zaśpiewanej w języku polskim przez uczestników projektu

International eTwinning Group Project: International Students’ Webinar – wideo

International eTwinning Group Project: International Students’ Webinar/ Wspólne zadanie zrealizowane przez uczestników projektu eTwinning w formie spotkania online i przesłania pozdrowień w różnych językach.

International eTwinning Group Project: Turkish Patriotic Song „İzmir Marşı” – wideo

International eTwinning Group Project: Turkish Patriotic Song „İzmir Marşı”/ Wspólne zadanie zrealizowane w formie patriotycznej piosenki zaśpiewanej w języku tureckim przez uczestników projektu.

December task: „A Poster for The Disabled in the World” – wideo

December task: „A Poster for The Disabled in the World”/”Projekt plakatu dla osób niepełnosprawnych na świecie”
Marta Papis & The Squirrels, Mały Poliglota , Kołobrzeg: 3rd of December” International Day of Persons with Disabilities”/3 Grudnia „Dniem Osób Niepełnosprawnych”

November task: „Local legends” – wideo

November task: „Local legends”/”Miejscowe legendy”
Marta Papis & The Squirrels, Mały Poliglota , Kołobrzeg: The Polish Local Legends: „The Wawel Dragon”, „A Warsaw Mermaid”/Polskie legendy: „Smok Wawelski”i „Warszawska Syrenka”

November task: „Important person in our history” – wideo

November task: „Important person in our history”/”Ważna osoba w naszej historii”
Marta Papis & The Squirrels, Mały Poliglota , Kołobrzeg: Important person in our history: „Legenda o Lechu, Czechu i Rusie”

Załaduj więcej wpisów