6 LATKI – GRUPA SQUIRRELS

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/6 LATKI – GRUPA SQUIRRELS
6 LATKI – GRUPA SQUIRRELS2020-09-14T09:39:22+02:00

Zajęcia z ceramiki u „Squirrels” (18.01.2021)

“Wiewiórki” po raz kolejny wzięły udział w zajęciach z ceramiki, podczas których rozwijają swoją wyobraźnię, kreatywność i umiejętności manualne. Tym razem motywem przewodnim była zima a dzieci stworzyły wyjątkowe bałwanki według własnego pomysłu.

25 stycznia, 2021|6 LATKI - GRUPA SQUIRRELS (2020/2021)|

Grandparents’ Week at „Squirrels” (18 – 22.01.2021)

W tym tygodniu ( 14- 18.12’) w grupie naszych “Squirrels” na zajęciach z języka angielskiego mieliśmy GRANDPARENTS’ WEEK, tydzień tematycznie związany z Dniem Babci i Dziadka. Rozpoczęliśmy od prezentacji multimedialnej :”All About Grandparents”, po czym rozmawialiśmy o rodzinie. Dzieci z ogromnym entuzjazmem opowiadały o swoich babciach i dziadkach, opisywały ich wygląd i usposobienie. Przygotowywaliśmy się do występu z okazji Dnia Babci i Dziadka, śpiewaliśmy wspólnie piosenki i ćwiczyliśmy recytowanie wierszyków, a na koniec dzieci wykonały dla Nich piękne kartki z życzeniami w kształcie serca. Mówiliśmy także o zawodach, wykonywanej pracy i hobby babć i dziadków oraz o wspólnie spędzanym z nimi czasie. W ramach podsumowania, dzieci kolorowały i następnie opisywały wybrane przez siebie obrazki związane z obchodami Dnia Babci i Dziadka.

25 stycznia, 2021|6 LATKI - GRUPA SQUIRRELS (2020/2021)|

15.01.2020 odbył się konkurs przyrodniczy

15.01.2020 odbył się konkurs przyrodniczy, który adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym. Zaproponowana w programie tematyka dotyczyła zwierząt, miejsca ich występowania, ich zachowań, sposobu odżywiania i ich roli w ekosystemie. Wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w konkursie i odpowiadały na pytania. Każda z grup tego dnia otrzymała dyplom i słodki poczęstunek.

International eTwinning Group Project: Polish Folk Song „Krakowiaczek Jeden” – wideo

International eTwinning Group Project: Polish Folk Song”Krakowiaczek Jeden”/ Wspólne zadanie zrealizowane w formie ludowej piosenki zaśpiewanej w języku polskim przez uczestników projektu

International eTwinning Group Project: International Students’ Webinar – wideo

International eTwinning Group Project: International Students’ Webinar/ Wspólne zadanie zrealizowane przez uczestników projektu eTwinning w formie spotkania online i przesłania pozdrowień w różnych językach.

International eTwinning Group Project: Turkish Patriotic Song „İzmir Marşı” – wideo

International eTwinning Group Project: Turkish Patriotic Song „İzmir Marşı”/ Wspólne zadanie zrealizowane w formie patriotycznej piosenki zaśpiewanej w języku tureckim przez uczestników projektu.

December task: „A Poster for The Disabled in the World” – wideo

December task: „A Poster for The Disabled in the World”/”Projekt plakatu dla osób niepełnosprawnych na świecie”
Marta Papis & The Squirrels, Mały Poliglota , Kołobrzeg: 3rd of December” International Day of Persons with Disabilities”/3 Grudnia „Dniem Osób Niepełnosprawnych”

November task: „Local legends” – wideo

November task: „Local legends”/”Miejscowe legendy”
Marta Papis & The Squirrels, Mały Poliglota , Kołobrzeg: The Polish Local Legends: „The Wawel Dragon”, „A Warsaw Mermaid”/Polskie legendy: „Smok Wawelski”i „Warszawska Syrenka”

Załaduj więcej wpisów