1,5 – 2 LATKI – GRUPA STARS

Strona główna/Żłobek/Galeria zdjęć/1,5 – 2 LATKI – GRUPA STARS
1,5 – 2 LATKI – GRUPA STARS2021-09-03T14:00:40+02:00

Turniej Tańca dla Dzieci

Dnia 12 czerwca 2022 w Hali Łuczniczka w Kołobrzegu, odbył się Turniej Tańca dla dzieci przedszkolnych. Przedszkolaki z Przedszkola Mały Poliglota, bardzo licznie stawiły się na turnieju wraz ze swoimi rodzinami. Było to cudowne wydarzenie, wypełnione muzyką, tańcem i uśmiechem. Organizatorzy turnieju zadabali o wspaniałą atmosferę, serdecznie goszcząc zaproszonych gości w pięknie udekorowanej auli. Każde dziecko otrzymało medal i upominek i gorące gratulacje od swoich trenerów. To, było radosne i wspaniałe wydarzenie z udziałem małych tancerzy.

Dyplomy „Ze śpiewnika Piotra Rubika”

Pięcioro dzieci z naszej placówki z grup Motylki i Biedronki, wzięło udział w konkursie wokalnym „Ze śpiewnika Piotra Rubika”. Przedszkolaki wykonały piosenkę „Miś”, zrobiły to bardzo ładnie. W końcu miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha. Gratulujemy naszym małym śpiewakom i życzymy kolejnych sukcesów.

Przedstawienie „Trzy świnki”

We wtorek w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie dla dzieci pt. „Trzy świnki” w wykonaniu cioć z różnych grup. Dzieciom bardzo się podobało, chociaż niektóre przestraszyły się wilka, granego przez ciocię Ulę. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci na całym świecie. To dzień pełen niespodzianek, prezentów oraz niezapomnianych wrażeń. Z tej okazji na dzieci w naszym żłobku również czekała niespodzianka w postaci zaproszenia na pyszne lody.Wszystkim naszym Gwiazdkom w tym pięknym dniu życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.

 

 

8 czerwca, 2022|1,5-2 LATKI-GRUPA STARS (2021/2022)|

Dzień Rodziny

27 maja obchodziliśmy Dzień Rodziny. Był to dla nas szczególny dzień pełen wzruszeń. Bardzo staraliśmy się podczas występu ponieważ patrzyli na nas nasi kochani rodzice. Ciocie są z nas bardzo dumne, a mamusie i tatusiowie wzruszeni tulili nas mocno. Ten wyjątkowy dzień zapamiętamy na bardzo długo.

30 maja, 2022|1,5-2 LATKI-GRUPA STARS (2021/2022)|

Spacery

W ubiegłym tygodniu pogoda dopisała, dlatego wykorzystaliśmy słoneczne dni, aby udać się na dwa ciekawe spacery. Celem pierwszego spaceru była kwiaciarnia. Dzieci dowiedziały się czym zajmuje się Pani Florystka i jakie różnorodne kwiaty można kupić w kwiaciarni. W piątek z okazji Święta Batalionu Remontowego na ul.Armii Krajowej podczas spaceru mieliśmy okazję również podziwiać sprzęt wojskowy, wozy i czołgi, a także zrobić sobie zdjęcie z prawdziwymi żołnierzami.

23 maja, 2022|1,5-2 LATKI-GRUPA STARS (2021/2022)|

Gra memory

W tym tygodniu podczas zajęć skorzystaliśmy z tablicy interaktywnej. Nie bez powodu wybraliśmy grę Memory, którą dzieci bardzo lubią. Gra nie tylko pobudza w dziecku wiele zmysłów, ale przede wszystkim, poprzez konieczność zapamiętywania obrazków dzieci ćwiczą swoją pamięć, co jest bardzo ważne w ich rozwoju, ponieważ umiejętność ta okaże się również przydatna w szybszej nauce w przedszkolu.

13 maja, 2022|1,5-2 LATKI-GRUPA STARS (2021/2022)|

Poidełka z darów natury

Po przebudzeniu z zimowego letargu pszczoła potrzebuje wody. Na roślinach jednak często brakuje rosy. Ponadto pasieki nierzadko znajdują się w znacznej odległości od naturalnych cieków wodnych. Osłabione po zimie, odrętwiałe pszczółki nie mają zbyt wiele sił, aby przetransportować wodę. Ze względu na to, że maj jest miesiącem kiedy wszystko budzi się do życia, nasze Gwiazdeczki postanowiły ruszyć na pomoc i wspólnie stworzyliśmy na zajęciach piękne poidełka z darów natury. Jesteśmy bardzo dumne z naszych maluszków. Pragniemy również szczególnie podziękować rodzicom, którzy zawsze chętnie angażują się i pomagają w przygotowaniu pomocy do zajęć.

13 maja, 2022|1,5-2 LATKI-GRUPA STARS (2021/2022)|
Załaduj więcej wpisów