GRUPA 1,5 LATKI – FROGS (Archiwum 2019/2020)

Strona główna/Żłobek/Galeria zdjęć/GRUPA 1,5 LATKI – FROGS (Archiwum 2019/2020)
GRUPA 1,5 LATKI – FROGS (Archiwum 2019/2020)2020-09-07T08:57:19+02:00

Adaptacja

Od poniedziałku trwa w naszej grupie adaptacja nowych dzieci. Małe Żabki już poznały swoją salę, bawiły się, jadły zupkę, spały, wykonały wspólną pracę plastyczną i tańczyły przy piosence o żabkach. Czują się u nas bardzo dobrze, jak w domu, zaprzyjaźniły się z ciociami i polubiły nasze zabawki. Wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia.

31 sierpnia, 2020|Grupa 1,5 latki – FROGS (Archiwum 2019/2020)|

Zakończenie roku w grupach Żabki i Biedronki

W piątek dzieci z grup Żabki i Biedronki miały zakończenie roku szkolnego, już od poniedziałku będą się adaptować w swoich nowych grupach. Dzisiaj był poczęstunek, tańce i wesołe wspólne zabawy. Życzymy wszystkim dzieciom udanego rozpoczęcia nowego roku przedszkolnego oraz sukcesów.

Czy miś nudzi się latem?

Dzisiaj dzieci z grupy Żabki malowały obrazek z misiem. Co prawda w czasach pandemii nie możemy mieć przytulanek na sali, ale pamiętamy o naszych pluszaczkach i dzisiaj śpiewaliśmy piosenki o misiach, czytaliśmy bajeczki o misiach oraz zrobiliśmy piękny portret misia. Bawiliśmy się także w „Starego Niedźwiedzia”. Życzymy wszystkim odwiedzającym naszą galerię, misiowego dnia.

18 sierpnia, 2020|Grupa 1,5 latki – FROGS (Archiwum 2019/2020)|

Letni spacerek

Nasz pierwszy po przerwie wakacyjnej spacer był bardzo przyjemny. Wybraliśmy się nad rzekę, zobaczyć kaczuszki i fontanny oraz rozkoszować się delikatną bryzą. Wychodzimy teraz codziennie, aby cieszyć się piękną pogodą.

13 sierpnia, 2020|Grupa 1,5 latki – FROGS (Archiwum 2019/2020)|

Letnia wycieczka do parku

W ostatni dzień przed wakacjami dzieci wraz ze swoimi ciociami wybrały się na spacer do najsłynniejszego parku otoczonego pięknymi fontannami. Pogoda nam dopisała, a uśmiech z twarzy dzieci nie znika.

Na letniej łące

Dzisiaj dzieci z grupy Żabki odwiedziły letnią łąkę. Przywitały się z jej mieszkańcami, polatały z pszczółkami, pobawiły się z motylkami, zatańczyły z ważkami. Doskonale się bawiły i nauczyły się, że należy dbać o przyrodę.

Zakończenie tygodnia bajek

Dzisiaj Żabki wybrały się na pełen przygód spacer na zakończenie tygodnia bajkowego. Odwiedziliśmy bibliotekę miejską, spotkaliśmy Panów Policjantów i karmiliśmy kaczuszki nad rzeką. To był bardzo udany dzień i mamy nadzieję, że będzie takich dni więcej.

 

Tydzień z bajkami – Jaś i Małgosia

W naszym żłobku trwa tydzień z bajkami, dzisiaj naszymi gośćmi byli JAŚ i MAŁGOSIA, którzy to opowiedzieli nam o swojej przygodzie w lesie, dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach.

Załaduj więcej wpisów