2 LATKI – GRUPA FROGS

Strona główna/Żłobek/Galeria zdjęć/2 LATKI – GRUPA FROGS
2 LATKI – GRUPA FROGS2020-09-14T09:39:44+02:00

Święto Konstytucji 3 Maja

„Niech się święci 3 Maj, dla Polaków błogi raj!” – pod takim hasłem upłynął Żabkom dzisiejszy dzień w żłobku. Konstytucja 3 Maja, została uchwalona w 1791 roku, w naszym kraju jest to jedno z najważniejszych świąt narodowych. Nasza placówka już od najmłodszych lat krzewi tradycję patriotyczną wśród dzieci. Maluchy poznają symbole narodowe: godło, flagę, hymn. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy wspaniałego dnia.

30 kwietnia, 2021|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|

Nasze książeczki

„Kto czyta, żyje powielokroć ” – z tego powodu, w naszej placówce pragniemy już od najmłodszych lat zaszczepić w dzieciach miłość do książek. Na dziejszych zajęciach maluchy miały okazję poznać różne rodzaje książeczek dla dzieci, m.in. wysuwane, 3 D, dotykowe i tradycyjne. Nasi podopieczni byli bardzo zainteresowani słowem pisanym i mamy nadzieję, że dzięki tym zajęciom biblioteka dziecięca w Kołobrzegu zyska nowych czytelników, a wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy dnia jak z bajki.

28 kwietnia, 2021|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|

Dzień Ziemi

„Ocal Ziemię, zostań Ziemi przyjacielem!” – to właśnie było hasło przewodnie naszego dzisiejszego dnia, ponieważ dzisiaj obchodziliśmy Dzień Ziemi. Dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o naszą planetę. Porównywały brudną i czystą wodę, sortowały śmieci oraz zrobiły piękny plakat. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia.

26 kwietnia, 2021|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|

Ptaszki i gniazda

„Nasza czarna jaskółeczka, przyleciała do gniazdeczka…” – tak samo, inne ptaki przyleciały z ciepłych krajów i budują sobie nowe gniazda. Dzieci dzisiaj poznały różne rodzaje gniazd i zrobiły piękne prace plastyczne – ptaszki. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy wesołego dnia.

20 kwietnia, 2021|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|

Praca plastyczna „Mój ogród”

Wiosna to czas wiosennych porządków, nie tylko w domu, czy w garażu, ale także w ogrodzie, oraz czas siania i sadzenia roślin. Zachęcamy do wykonania prostej i efektownej pracy plastycznej pt. „Mój ogród”, potrzebne będą nam jedynie: kartka papieru, klej, bibułka, ewentualnie nożyczki, ale nie są koniecznością, ponieważ bibułkę można bardzo łatwo podrzeć na mniejsze kawałeczki. Życzymy wszystkim miłej zabawy i udanego dnia.

16 kwietnia, 2021|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|

Dzień czekolady

12 kwietnia to Dzień Czekolady. Dzieci zapoznały się jak rośnie kakaowiec, co się z nim robi, aby powstała czekolada. Na sam koniec odbyła się degustacja czekolady w formie sypkiej i w kremie.

Spacer

Spacer w pogodny, słoneczny dzień. Oglądanie przez dzieci zmian zachodzących w przyrodzie.

Załaduj więcej wpisów