2 LATKI – GRUPA FROGS

Strona główna/Żłobek/Galeria zdjęć/2 LATKI – GRUPA FROGS
2 LATKI – GRUPA FROGS2020-09-14T09:39:44+02:00

Andrzejki

„Św. Andrzeju powiedz prawdę mi, co mnie czeka w przyszłe dni. Co mi ześle los, czy radości kosz, czy smutki i pusty trzos?” – tak brzmi stary ludowy wierszyk o wieczorze wróżb, podczas którego szukano sposobu, aby poznać czekającą każdego przyszłość. U nas w żłobku również sobie wróżyliśmy, dzieci dowiedziały się, co ich czeka za niedługi czas i tańczyły, ponieważ Andrzejki to także zabawa. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy, żeby się spełniły ich najskrytsze marzenia.

1 grudnia, 2020|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|

Zajęcia z języka angielskiego

Zajęcia z języka angielskiego odbyły się w towarzystwie MISIA, który uczył dzieci piosenek o gwiazdach i choince, już niedługo dzieci zaśpiewają piosenki rodzicom.

Dzień Pluszowego Misia

„Misiu, misiu witaj misiu, jak się masz, jak się masz…” Grupa żabki w dniu dzisiejszym obchodziła Dzień Pluszowego Misia. Dzieci zapoznały się z misiem Kubusiem, zrobiły zdjęcia oraz wykonały prace plastyczne. Dziękujemy rodzicom za piękne misie!

30 listopada, 2020|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|

Jak zwierzęta przygotowują się do zimy?

Późna jesień to czas, kiedy zwierzęta przygotowują się do zimy. Wiewiórka robi zapasy, jeżyk i niedźwiedź szukają miejsca, gdzie mogą bezpiecznie przespać całą zimową porę, a ptaki odlatują do ciepłych krajów. Całym naszym krajem już wkrótce zawołanie zima. Dlatego wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy, aby się trzymali ciepło.

25 listopada, 2020|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|

Pociąg i wagoniki

ŻABKI w dniu dzisiejszym tworzyły pracę plastyczną „Pociąg i wagoniki” poznały figury geometryczne takie jak: kwadrat, koło i prostokąt,a po zajęciach wszyscy z uśmiechem na twarzy udaliśmy się na spacer.

19 listopada, 2020|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|

Jeż Jerzy i jego kolorowy pociąg

„Kolorowy pociąg jedzie tu i tam a tam jedzie jeżyk, który nie jest  sam…” Dziś  nasze kochane Żabki wspólnie pomalowały jeżyka, który wybrał się na przejażdżkę pociągiem, zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości. Dziękujemy rodzicom Dominiki za wykonanie tak pięknego plakatu.

17 listopada, 2020|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|

Konkurs na najszczęśliwszą dynię

Serdecznie dziękujemy Dzieciom ze wszystkich grup przedszkolnych i żłobkowych za wzięcie udziału w konkursie na najszczęśliwszą dynię. Każda dynia była prawdziwym dziełem sztuki i niewątpliwie każda z nich zasługuje na miano najszczęśliwszej.

Dzień Jeża

„Sznur, szur, szur – liści góra! Szur, szur, szur – coś tam sznura! Tupu tap, tupu tap, kolorowe liście łap!” To zwierzątko, które szurało w liściach w piosence to oczywiście mały jeżyk. Taki właśnie jeżyk odwiedził nas w żłobku. Dzieci przywitały wesoło miłego gościa, poczęstowały go jabłuszkami, zaśpiewały z nim piosenkę i pobawiły się z nim. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy wesołego dnia.

16 listopada, 2020|2 LATKI - GRUPA FROGS (2020/2021)|
Załaduj więcej wpisów