Niech żyją wakacje… żłobiaczki w tym tygodniu razem z ciociami zrobiły orzeźwiające napoje- lemoniadę. Bumbelbee zapoznały się z produktami i wspólnie zrobiły cytrynowo-pomarańczowy napój. Na koniec odbyła się degustacja.
Niech żyją wakacje… żłobiaczki w tym tygodniu razem z ciociami zrobiły orzeźwiające napoje- lemoniadę. Bumbelbee zapoznały się z produktami i wspólnie zrobiły cytrynowo-pomarańczowy napój. Na koniec odbyła się degustacja.