5 urodziny Poli 🥳🥳🥳
100 lat ! 100 lat ! Czy czas nie leci aby za szybko ??? Nasza odważna i nie bojąca się żadnego wyzwania Pola właśnie dziś ma 5 lat ! Kochana sóweczko wszystkie Panie wraz z dziećmi życzą Ci wspaniałego dzieciństwa, czytaj dalej
100 lat ! 100 lat ! Czy czas nie leci aby za szybko ??? Nasza odważna i nie bojąca się żadnego wyzwania Pola właśnie dziś ma 5 lat ! Kochana sóweczko wszystkie Panie wraz z dziećmi życzą Ci wspaniałego dzieciństwa, czytaj dalej
Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się konkurs wiedzy o sporcie "Olimpiada". Dzieci wykazały się wiedzą o dyscyplinach sportowych i o zasadach fair play. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia.
30 maja, z okazji zbliżającego sie Dnia Dziecka, dzieci z grupy Biedronki i Pszczółki, wybrały się na wycieczkę autokarową do Gospodarstwa Agroturystycznego "Dziadkowizna - Alpaki i inne zwierzaki" w Skalnie. Przedszkolaki poznały zwierzątka żyjące w gospodarstwie: alpaki, kozy, świnki wietnamskie, czytaj dalej
Tygryski wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego.Miały okazję z bliska zobaczyć i nakarmić zwierzęta gospodarskie. Jednak najbardziej czekały na zabawę ,gdy zgłodniały posiliły się kiełbaską. Dzieci na pamiątkę zrobiły sobie piękne alpaki magnesy. A na koniec wizyty w gospodarstwie czytaj dalej
Zajęcia z ceramiki, to dla dzieci czas twórczych działań i rzeźbienia w glinie oraz swietna zabawa. Tym, razem dzieci zaangażowały się, w stworzenie żabek i mew Powstały rzezby różne, ale każde bardzo wyjątkowe Mewy większe i mniejsz, żabki leżące lub czytaj dalej
Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się z naszymi maluchami na wyjątkową wycieczkę do kawiarni Cafe Venezia na pyszne lody! Dla wszystkich dzieci była to niespodzianka i ogromne zaskoczenie nie tylko nowym miejscem, ale też pysznym deserem, który na nie czekał.🍨 czytaj dalej
Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej okazji dzieci z grupy Jeżyki wybrały się na lody do Cukierni "Sowa", a następnie na Alejkę Kllekcjonerów, gdzie dostaliśmy pyszne lizaki w prezencie. Później bawiliśmy się w sali. A wszystkim odwiedzającym czytaj dalej
Dzień dobry 😊 Tydzień rozpoczęliśmy przywitaniem rybki naszego Filipka. Została z nami aż cały tydzień! Dzieci ją doglądały oraz karmiły. Odbyło się wiele rozmów na temat tego jak należy dbać o zwierzęta 😉 koniec tygodnia uczciliśmy gratulacjami z okazji występu czytaj dalej
W tym tygodniu Sówki utrwalają nazwy zwierząt oraz słownictwo związane z rodziną. Dzieci uczestniczyły w zabawach językowych, śpiewały tematyczne piosenki, słuchały czytanych książek oraz rozwiązywały zadania na tablicy interaktywnej.
Dzień dobry, w tym roku dzień mamy i taty był totalnie na kolorowo! Sówki pięknie ubrane wystąpiły dla swoich rodziców. Jak zawsze piosenki były w języku polskim i angielskim. Nie zabrakło wierszyków dotyczących lat 90-tych, w których królowały trzepaki, walkmeny, czytaj dalej