1,5 – 2 LATKI – GRUPA STARS

Strona główna/Żłobek/Galeria zdjęć/1,5 – 2 LATKI – GRUPA STARS
1,5 – 2 LATKI – GRUPA STARS2021-09-03T14:00:40+02:00

Zabawy sensoryczne

Zalet zabaw sensorycznych możemy wymieniać bez końca. Niewątpliwie jedną z nich jest to, że możemy do nich wykorzystać przedmioty i produkty spożywcze codziennego użytku. W tym tygodniu naszym gościem honorowym był makaron. Zabawa z kolorowym makaronem sprawiła dzieciom dużo radości.

20 lipca, 2022|1,5-2 LATKI-GRUPA STARS (2021/2022)|

Coś się skrada, coś szeleści

Dżungla sto tajemnic mieści… W tym tygodniu nasze Gwiazdki wędrowały po dzikiej dżungli, gdzie spotkały przyjaciół takich jak tygrys, kameleon, małpa, papuga oraz wąż. Dowiedziały się również, że wszystkie egzotyczne zwierzęta mają swojego króla, najsilniejszego z kotów – króla Lwa. Na jego cześć dzieci wykonały wspólnie jego portret.

18 lipca, 2022|1,5-2 LATKI-GRUPA STARS (2021/2022)|

J. Brzechwa „Lokomotywa”

W tym tygodniu zajęcia rozpoczęliśmy wierszem J. Brzechwy „Lokomotywa”. Inspirując się wierszem nasza lokomotywa ciągnąca kolorowe wagoniki zabrała nas na wakacje w góry. Gwiazdeczki w podróży poznały górskie krajobrazy oraz zapoznały się z przysmakami, strojami i innymi akcentami góralskimi. Ciekawe co przyniesie nam nowy wakacyjny tydzień?

11 lipca, 2022|1,5-2 LATKI-GRUPA STARS (2021/2022)|

Odwiedziny mamy Agatki

W piątek nasze Gwiazdeczki odwiedziła mama Agatki – Pani Ania Konieczna, która przeczytała dzieciom książkę o przygodach Misia Paddingtona. Agatka wraz z mamą również zaprosiły dzieci do wspólnego tańca i obdarowały słodkim upominkiem. W imieniu wszystkich dzieci dziękujemy Pani Ani za odwiedziny i poświęcony czas.

4 lipca, 2022|1,5-2 LATKI-GRUPA STARS (2021/2022)|

Owocowy sad

Lato to czas kolorów i poznawania nowych smaków. Nasze gwiazdki miały okazję wymalować sobie pyszne czerwone czereśnie.Razem przenieśliśmy do owocowego sadu poznając kształt barwę i zapach owoców.

4 lipca, 2022|1,5-2 LATKI-GRUPA STARS (2021/2022)|

Turniej Tańca dla Dzieci

Dnia 12 czerwca 2022 w Hali Łuczniczka w Kołobrzegu, odbył się Turniej Tańca dla dzieci przedszkolnych. Przedszkolaki z Przedszkola Mały Poliglota, bardzo licznie stawiły się na turnieju wraz ze swoimi rodzinami. Było to cudowne wydarzenie, wypełnione muzyką, tańcem i uśmiechem. Organizatorzy turnieju zadabali o wspaniałą atmosferę, serdecznie goszcząc zaproszonych gości w pięknie udekorowanej auli. Każde dziecko otrzymało medal i upominek i gorące gratulacje od swoich trenerów. To, było radosne i wspaniałe wydarzenie z udziałem małych tancerzy.

Dyplomy „Ze śpiewnika Piotra Rubika”

Pięcioro dzieci z naszej placówki z grup Motylki i Biedronki, wzięło udział w konkursie wokalnym „Ze śpiewnika Piotra Rubika”. Przedszkolaki wykonały piosenkę „Miś”, zrobiły to bardzo ładnie. W końcu miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha. Gratulujemy naszym małym śpiewakom i życzymy kolejnych sukcesów.

Przedstawienie „Trzy świnki”

We wtorek w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie dla dzieci pt. „Trzy świnki” w wykonaniu cioć z różnych grup. Dzieciom bardzo się podobało, chociaż niektóre przestraszyły się wilka, granego przez ciocię Ulę. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia.

Załaduj więcej wpisów