GRUPA 5 LATKI – SQUIRRELS (Archiwum 2019/2020)

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/GRUPA 5 LATKI – SQUIRRELS (Archiwum 2019/2020)
GRUPA 5 LATKI – SQUIRRELS (Archiwum 2019/2020)2020-09-07T08:57:03+02:00

Zajęcia z kodowania grupa Bees i Squirrels

Zajęcia z kodowania. Łączenie sylab w wyrazy przy pomocy robota. Fajna zabawa i przyjemny sposób nauki.

Wakacyjne pejzaże

Pszczółki oraz Wiewiórki wykonały piękne wakacyjne pejzaże, wzorując się na obrazach Clauda Moneta „Stogi siana w Giverny” oraz Olega Sumarokova „Kobieta pod parasolem odpoczywająca na plaży”. Jak widać, prace dzieci wyszły przepiękne.

Zadania z kolorami i figurami – grupa Bees i Squirrels

Zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. W przedszkolu się nie nudzimy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem rozwiązują zadania. Tym razem były to zadania z kolorami oraz figurami.

Kwiatowe kompozycje grupy Squirrels i Bees

Kwiatowe kompozycje stworzone przez dzieci z grupy Squirrels i Bees.

Zabawy na świeżym powietrzu – Dzień Dziecka

Dużo zabaw na świeżym powietrzu, zawody sportowe, bańki mydlane i to wszystko z okazji Dnia Dziecka, które mogliśmy wspólnie spędzić w przedszkolu. Po długiej przerwie wróciliśmy. Dzieci z ogromną ilością energii oraz uśmiechem na buzi, spędzają kolejny już wspólny dzień w przedszkolu. Wszystkim naszym dzieciom życzymy tylko takich pięknych i radosnych dni. Mamy nadzieje, że już niedługo wszyscy spotkamy się w naszym przedszkolu. Do zobaczenia.

Serce dla mamy

W ostatnich dniach w Małym Poliglocie nie było czasu na nudę. Celebrowaliśmy święto swoich mam i z tej okazji dzieci tworzyły kolejną pracę plastyczną pt. „Serce dla mamy”. Uczestniczyły w zajęciach z elementami dydaktycznymi oraz relaksowały się podczas czytania bajek. Dzieci przypominały sobie wcześniej poznane piosenki i wiadomości w języku angielskim (poznały kilka nowych rymowanek). Tydzień zakończyliśmy eksperymentem, który wyjaśnił, dlaczego właściwie mycie rąk jest takie ważne? Nasi wychowankowie doskonale wiedzą, że higiena jest najważniejsza a ich bezpieczeństwo naszym priorytetem.

Prelekcja o koronawirusie

Opowiadamy o zapobieganiu rozprzestrzenia się wirusa. Dzieci wiedzą w jaki sposób myć ręce, jak zachować się w kontaktach z ludźmi.

Załaduj więcej wpisów