Dzień lodów, plaża i spotkanie z pracownikiem zieleni miejskiej 😊
Dzień dobry! Za nami spotkanie z naszym zaprzyjaźnionym Panem z Zieleni Miejskiej. Poraz kolejny pozwolił dzieciom zapoznać się z zamiatarką oraz przeprowadził rozmowę na temat czystości o którą powinnismy dbać wokół siebie. Choć pogoda nas nie rozpieszcza udało nam się czytaj dalej