Joga
Zajęcia z jogi dla dzieci odbywają się w naszym przedszkolu cyklicznie, dwa razy w miesiącu. Tym razem, dzieci ćwiczyły najpierw palce u rąk, a następnie odbywały się ćwiczenia grzebietu. A, wszystko to przy miłych i wyciszających melodiach, płynących z głośnika. Bardzo przyjemnie jest, zacząć tak dzień.
Światowy Dzień Ziemi
Rysowanie, malowanie i wyklejanie plakatu z okazji Dnia Ziemi. Zbieranie śmieci podczas spaceru. Uczymy się ochrony środowiska.
Wycieczka do biblioteki dziecięcej w Kołobrzegu
Dzisiaj odwiedziliśmy ponownie bibliotekę dziecięcą w naszym mieście. Panie bibliotekarki przyjęły nas w nowootwartym „Brzozowym Zakątku”, uroczym miejscu, w którym odbywają się zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz spotkania klubu dyskusyjnego. Pani wyświetliła nam bajkę na starej kliszy., a następnie odbyły się zajęcia artystyczne. Bardzo nam się podobało i dzieci od razu pytały, kiedy ponownie odwiedzimy „Brzozowy Zakątek”. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego, zaczytanego dnia.
Segregujemy śmieci
Tydzień poświęcony dbaniu o środowisko. Kangurki doskonale wiedzą, jak segregować śmieci, co czynią codziennie podczas pobytu w przedszkolu. Brawo!
Wycieczka do centrum ogrodniczego
Kangurki i Krokodylki odwiedziły centrum ogrodnicze. Pani, która tam pracuje, opowiadała o roślinach. Wiemy jak nazywają się różne zioła i kwiaty. W części zoologicznej mogliśmy zobaczyć rybki, chomiki i króliki. Dzieciom bardzo się podobało.
Zajecia z języka niemieckiego
Zabawy utrwalające poznane słownictwo. Zabawy muzyczno-ruchowe. Ćwiczenia sensoryczne rozpoznawanie przedmiotu przez dotyk. Piosenka o żabie.
Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem
Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem. W dzisiejszych czasach jest to niezwykle ważny dzień, ponieważ hałas towarzyszy nam przez cały czas, rzadko możemy pozwolić sobie na ciszę. A hałas jest bardzo szkodliwy, wpływa źle nie tylko na słuch, ale także na samopoczucie. Dlatego dbajmy o siebie i starajmy się zniwelować otaczający nas hałas. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy dużo ciszy.
Dzień Ziemi
Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ziemi wraz z grupą Pszczółki. Obejrzeliśmy prezentację na temat Ziemi, zrobiliśmy pracę plastyczną, a także wybraliśmy się, aby posprzątać śmieci w parku. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy miłego dnia Ziemi.




























































































