Kodowanie – Krokodylki
Pierwszym zadaniem Kangurków na zajęciach z kodowania było poprawne dokończenie wzoru pisanki oraz pokolorowanie jej według swoich upodobań. Kolejnym zadaniem dzieci było samodzielne stworzenie kodu – drogi dla kolegi by mógł przemieścić się od jednego do drugiego jajka. Następne zadanie to odszukanie i zaznaczenie na obrazku ukrytych jajek.
Kodowanie – Kangurki
Na zajęciach z kodowania Kangurki grały w memory , szeregowały oraz przeliczały pisanki . Szukały i łączyły w pary pisanki oraz szukały i zaznaczały ukryte jajka na obrazku. Ostatnim zadaniem dzieci było rysowanie po śladzie i kolorowanie jajka według własnego pomysłu.
Kodowanie – Biedroneczki
Czterolatki na zajęciach z kodowania przeliczały i segregowały pisanki oraz grały w memory. Tworzyły również szeregi – drogę od jajka do kury. Wykonywały również ćwiczenie w ruchu, dostały losowo obrazki i musiały powymieniać się nimi w taki sposób by stworzyć prawidłowy szereg czyli drogę – kolejne etapy życia człowieka.
Wielkanocne śniadanie Motylków
W piątek 7 kwietnia w sali grupy Motylki, odbyło się grupowe śniadanie wielkanocne. Rodzicom pięknie dziękujemy za poczęstunek, a wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy wesołych świąt i smacznego jajka.
Przedstawienie wielkanocne w grupie Motylki
W czwartek 6 kwietnia, nasze kochane Motylki wystąpiły dla swoich bliskich w przygotowanym przez Panią Martę i Panią Różę, we współpracy z rodzicami, przedstawieniu wielkanocnym. Każde dziecko miało swoją rolę. Każde pięknie się zaprezentowało i dało z siebie wszystko.
Dogoterapia
Kwietniowe spotkanie, w ramach dogoterapii, było związane z tematem wiosny, która cudownie zagościła już w naszej okolicy. Dzieci, w towarzystwie pieska, rozwiązywały wiosenne zagadki, podążały leśnymi ścieżkami i odkrywały wiosenną przyrodę. Lisa, cierpliwie obserwowała dzieci i czekała, na swój przysmak, z dziecięcej rączki. Dziękujemy, za bardzo atrakcyjne. Do zobaczenia w maju.
Joga dla dzieci
Dzisiaj ponownie w naszym przedszkolu zawitała Pani Ola, instruktorka jogi dla dzieci. Tym razem ćwiczyliśmy, tak jak zwierzęta w gospodarstwie wiejskim. Nie możemy się już doczekać kolejnych zajęć za dwa tygodnie.

































































































































































































